1. virtuální závod je ZDARMA a je výzvou pro jednotlivce i partu kamarádů

1. virtuální závod je ZDARMA a je výzvou pro jednotlivce i partu kamarádů

Milí četnáři, kamarádi,

aktuální situace spojená s nemožností se setkávat na závodech, kde jsme poměřovali síly jak vzájemně, tak každý sám se sebou, nás zavedla na cestu přípravy virtuálních běhů, závodů či výzev.

Možná, že jste ještě žádný virtuální závod neběželi. I proto, jsme pro vás tuto 1. virtuální běžeckou výzvu udělali startovné zdarma. Placená je pouze tehdy, pokud budete chtít dostat domů krásnou dřevěnou MEDAILI. Vyzvěte i své přátele a kamrády. Utkejte se napůl v reálném i virtuálním světě.  Také pro nás jde o první zorganizvaný běžecký závod, který naše vydavateltví pořádá. Současně půjde o zátěžový test našeho systému a věřím, že počtem účastníků mů dáme společně pořádně zabrat.

Registrovat se můžete zde a zabere vám to stejně času, jako uběhnout cca 500m.

Víme, že pro mnoho z vás je RUN magazín srdeční záležitostí a jako #lovebrand bežců pro běžce jej také budujeme. POMOZTE nám tedy prosím s propagací tohoto závodu a sdílejte buď náš status na facebooku, naši událost, nebo váš valstní status s odkazem na tento závod. Budeme vám moc vděční.

Závod není zase tolik o čase, ale o pospolitosti a určitém společném zážitku, který budeme mít i přesto, že každý jeden závodník jej bude mít úplněn jiný.

Ceny: Protože víme, že v běhu je minimum elity a naopak hromada z nás, kteří každým vyběhnutím překonáváme sami sebe, nedostanou od nás ceny jen ti nejlepší, ale losovat o ceny budeme ze všech registrovaných závodníků. Na přípravu jsme měi málo času, ale

i tak jsme pro vás zajistili:

 • 1x bezdrátová sluchátka Buxton
 • 3x předplatné RUN magazín
 • 1x balíček všech sportovních mastí Metaxtren
 • 1x balíček 2x gelů Alpa
 • 1x startovné na vybraný závod (Běhej Lesy, RUN Tour, Mizuno trail running cup, RUN Czceh, Craft team running, Leskros, Salomon Ješted)
 • 5x startovné na příští virtuální závod
 • 1x 150g + 1x 50g JERKY Usušil & Syn – příchť krůta se zázvorem,
 • 1x 150 + 50g JERKY Usušil & Syn – příchť hovězí s pepřem
 • 1x 150g + 50g JERKY Usušil & Syn – příchť kachna na pomeranči
 • 3x kombinace sušená zelenina  a křížaly Usušil & Syn

Výhody: Při registraci si můžete přiobjednat

 • krásnou dřevěnou medaili, která Vám přijde do schránky poštou
 • zvýhodněné roční předplatné RUN magazínu se všemi výhodami (více ZDE)
 • zvýhodněné sušené maso/jerky, zeleninu a ovoce od českého výrobce Usušil & syn

 

REGISTRACE NA ZÁVOD ZDE

Celý projekt jsme se rozhodli realizovat spolu s dalším dlouholetým běžeckým nadšencem a členem RUN magazine teamu Martnem Vrbou, kterému tímto moc děkujeme, protože bez jeho programátorských dovedností a investovaného času by projekt nikdy nevznikl. Dokonce s ním máme v plánu ještě i další projekty mimo virtulní závodění.

Za podporu moc děkujeme i partnerům, kteří nám dali ceny pro závodníky. Tím spíš nás těší, že při pohledu na jejich výčet jde výlučně o české společnosti s valstními produkty. Protože to není naposledy, kdy nás tímto způsobem podporují, budeme rádi, když si i Vy najdete čas projít jejich webové stránky. Možná narazíte na něco, co vás zaujme natolik, že vás to bude doprovázet vaším životem.

Na startovní listinu se přidali nejúspěšnější český triatlonista všech dob – Petr Vabroušek a co víc, dokonce i se svojí rodinou (Petrův syn Filip je také vynikající běžec)