Běhej lesy Brdy: Lesní běžecké dobrodružství v srdci hlubokých lesů

Připrav se na neuvěřitelný lesní zážitek v srdci Brd. V sobotu 18. května zde proběhne oblíbená událost Běhej lesy Brdy, která spojuje nadšené běžce a milovníky přírody v jedinečném prostředí plného hustých lesů, kam přes 70 let nesměla veřejnost vůbec vstoupit. Nech se unést krásou přírodních scenérií, Padrťskými rybníky nebo zaniklými obcemi v okolí bývalého vojenského újezdu.

Tento závod nabízí krásné trasy pro různé úrovně dovedností, takže si vybere opravdu každý. Prozkoumej rozmanitost terénu a přírody na první ultradlouhé 43kilometrové trase sezony, půlmaratonské 22kilometrové trase a krátké Nova 12 km. Zapojit se může závodník i do kratšího charitativního PENNY běhu, který je ideální například pro rodiny s dětmi. Letos v rámci PENNY běhu budeme podporovat seniory a organizaci Život 90. V rámci dětských závodů Dr. Max nás čeká několik kategorií výběhů (100 m až 1 km), od nejmenších Šnečků po odrostlé Kolouchy a laně.

Brdy jsou od Prahy a Plzně jen coby kamenem dohodil, tak doraz už 18. května do vesničky Skořice a pojď si s námi osladit život! Registrovat se můžeš na www.behejlesy.cz. Brdy jsou pecka, Běhej lesy!