Běhej lesy Železná Ruda: Premiérové lesní běžecké dobrodružství v CHKO Šumava

Seriál Běhej lesy si ve své 10. sezoně připravil opravdu běžeckou lahůdku. V sobotu 1. června se lesní smečka proběhne a pokochá v okolí krásných hlubokých šumavských lesů na závodě Běhej lesy Železná Ruda. Největší lákadlo závodu jsou ledovcová jezera, Černé a Čertovo, vedle kterých vedou všechny dospělé trasy závodu, kromě charitativního PENNY běhu.

Závod Běhej lesy Železná Ruda běžcům doslova vezme dech. Na trasách Nova 13 km, 18 km a 39 km se závodníci mohou těšit na nemalé převýšení a kopečky. Ale ty výhledy a opravdové traily za to opravdu stojí! Každý se může zapojit ii do kratšího charitativního PENNY běhu, který je ideální například pro rodiny s dětmi. Letos v rámci PENNY běhu podporujeme aktivní život seniorů a organizaci Život 90. V rámci dětských závodů Dr. Max nás čeká několik kategorií výběhů (100 m až 1 km), od nejmenších Šnečků po odrostlé Kolouchy a Laně.

Nenech si ujít tento přírodní a běžecký skvost! Doraz 1. června do obce Špičák a pojď s námi Běhat lesy. Registrovat se můžeš na www.behejlesy.cz. Nepatříš přeci do starého železa, Běhej Železnou Rudu!