Novinka CIRCLE se odkládá na léto 2021

SDĚLENÍ POŘADATELE | Srpnová premiéra běžeckýho dobrodružství jménem CIRCLE se posouvá o rok. I když všichni věříme, že koronavirová pandemie bude v srpnu minulostí, nechceme riskovat zdraví nikoho z členů tvojí party a z preventivních důvodů běh, jak ho neznáš, odkládáme. 

Ale bacha, nic nerušíme, jen posouváme, tak zůstaň se svýma parťákama ve střehu a sleduj naše kanály, na který začneme od podzimních měsíců švihat do světa všechny novinky. Tou dobou už musí bejt venku klid, pevně v to doufáme.

Přihlášený týmy se nemusej bát, o svý startovný nepřijdou. Budou mít možnost si vybrat ze tří variant, jak se startovným naložit. Kapitánům napíšeme mejl a domluvíme se s nima napřímo. Tři možnosti jsou takový: Buď převedeme startovný na rok 2021, nebo registraci převedeme na 40 startovných pro tebe i členy tvýho týmu na závody Běhej lesy 2020, který ještě nemaj plnou kapacitu, anebo startovný v plný výši vrátíme.

Je jasný, že současná situace je dost nepříznivá pro start novýho projektu. I zajetý akce to teď maj těžký, natož takový, který letos chtěly začínat od píky.

„Věříme, že v srpnu, kdy měl bejt CIRCLE, už bude situace zase v normálu. Ale i tak jsme se rozhodli posunout naše velký běžecký dobrodružství na příští rok,“ vysvětluje za organizátory Jan Hejda. „Dá se předpokládat, že do léta a podzimu se přesunou všechny jarní akce, který se teď nemůžou konat. Termínovka bude narvaná k prasknutí. Mimo jiné i z toho důvodu volíme přesun akce na rok 2021,“ vysvětluje Hejda.

Ty ani tvý parťáci ale nepřestávejte trénovat. I v době karantény platí výjimka pro vyvětrání se na čerstvým vzduchu. Vyrazte separé s rouškou do lesa nebo parku a pěkně si zatrénujte. Ve zdravým těle zdravej duch! A co teď natrénujete, můžete využít na jinejch závodech. Rádi se se všema uvidíme třeba na závodech Běhej lesy, který stejně jako CIRCLE utíkaj z asfaltek do přírody.

Nezůstaňte pozadu, nastartujte běžeckou sezónu hned, jak to půjde, sledujte novinky na našich kanálech a uvidíme se v létě 2021.

Text: Richard Valoušek | Foto: CIRCLE