Běží celá rodina, aneb NESSI Family Run

Běží celá rodina, aneb NESSI Family Run

Závod, na kterém rodina je tým. V sobotu 22. dubna se uskutečnil již třetí ročník rodinného závodu Nessi Family Run. Jaký byl?

Letos se akce přesunula do Prahy, konkrétně do krásného prostředí parku Psychiatrické nemocnice Bohnice. I tentokrát byl určen celé rodině. Společně jdeme příkladem svým dětem a vedeme je tím ke zdravému životnímu stylu a pozitivnímu vztahu ke sportování. Skvělou příležitost, jak strávit sobotní dopoledne s celou rodinou v krásném prostředí parku PNB využilo přes nepřízeň počasí bezmála 250 nadšených velkých i malých sportovců z původně přihlášených 400 účastníků.

DSC_6159_www

Samotný závod měřil 2,3 kilometru a zvládli ji skutečně všichni. Jednotlivé rodiny se držely pospolu a vzájemně se podporovaly, aby cílem proběhly společně. Jedinou překážkou na trati byly přeháňky deště, které nás provázely celé dopoledne.

DSC_5792_www

Děti měly radost z doprovodného programu. Rodinný klub připravil sportovní pětiboj, fronta byla u DK Krabík, kde se malovalo na obličej, softballový tým Joudrs přijel s nafukovací odpalovací rampou a Koloběžky Brandýs s půjčovnou profi koloběžek a výživovým poradenstvím značky Akuna. U stánku Multisport jsme měli možnost změřit tělesné hodnoty na přístroji Tanita a získat kartu Multisport na 10 dní sportování zdarma. Rozběhnito.cz mělo na místě stan s příběhy lidí, kteří začali běhat.

DSC_5920_www

Text a foto: pořadatelé