Charitativní akce Běh pro kuře 2018 (26.5.2018)

Charitativní akce Běh pro kuře 2018 (26.5.2018)

Pokud máte rádi skvělou zábavu a rádi pomáháte druhým, neměli byste si nechat ujít letošní charitativní akci Běh pro kuře, která podporuje projekt Pomozte dětem. Ne každé dítě má tu možnost prožít své dětství v radosti a smíchu. Spousta dětí se ocitá v nouzi, či má nějaký handicap. Hlavním cílem celého projektu je zvyšování kvality života těchto dětí a vytvářet pro ně stejné příležitosti, jaké mají děti ostatní.

Zábavné zóny

Účastníky běhu čekají na trase 4 zóny, které jsou v délce 150 metrů – Pěnová zóna, horor zóna, UV světelná zóna a zóna barevná. Jedná se o senzační zážitek, který byste si rozhodně neměli nechat ujít.

Vstup na samotnou akci je pro každého zdarma. Charitativní běh funguje na principu lidské solidarity a každý, kdo se běhu zúčastní, přispívá finanční částkou ve formě startovného, které činí v předprodeji 390 Kč a na místě pak 490 Kč. V rámci startovného obdrží každý účastník startovní číslo a tašku s drobnými dárečky. Kromě toho, že každý účastník přispěje finanční částkou, udělá i něco pro sebe, neboť běh je jedním ze způsobů, jak se skvěle odreagovat a posilnit svoje tělo.

Základní informace k akci

Celá akce proběhne 26. května 2018, Na Vypichu, v Praze 6, a je koncipována tak, aby se jí mohla účastnit celá rodina. Hlavní běh startuje ve 20:40 a je určený pro všechny věkové kategorie, kteří si mohou volit ze dvou různých tras – 3 a 5 kilometrů. V průběhu tras je pro běžce připraveno několik zábavných zón. Pěnová, hororová, barevná nebo laserová. Trasu však nemusíte pouze uběhnout, ale můžete ji absolvovat i chůzí.

Součástí je celodenní program, který začíná už od 12:00.

Podrobné informace naleznete na http://behprokure.cz/

Doprovodný program

Na akci nebude chybět skvělá hudební show, o kterou se postarají KRANZ, Schelinger revival, Sharlota & Abde, Ondřej Ruml a Sabina Křováková. Účastnice superstar – Zuzana Chalupová. Akce se zúčastní i celá řada dalších celebrit. V průběhu akce bude probíhat autogramiáda.

Doprovodné akce – živý jukebox, Elektro Boogie, závody ve sprintu, gladiátorský běh, dětský běh, jehož začátek je připravován na 16:00. Objeví se zde i Czechoslovak group, která na akci přiveze tatrovky a vydraženého trabanta. Na akci by měl předávat šek NROS Leoš Mareš. Občerstvení je zajištěno 28 stánky s pestrým sortimentem. Na akci rovněž budou pouťové atrakce pro nejmenší účastníky i pro ty dospělé.