Charitativní virtuální běh pro Debru

Charitativní virtuální běh pro Debru

Běhejte a pomáhejte. Vyberte si jednu nebo i více z tematických tratí, udělejte něco pro sebe a současně podpořte pacienty s nemocí motýlích křídel. Veškerý výtěžek ze startovného bude věnován neziskové organizaci Debra, která lidi s tímto vrozeným onemocněním podporuje již 18 let. Závodit se bude nejen v běhu, ale i v chůzi a za svůj výkon se můžete odměnit také originální medailí.

Registraci k závodu naleznete ZDE.

Zveme vás k Charitativnímu virtuálnímu běhu pro Debru, který se uskuteční v termínu 29.4.-8.5. Vyberte si trať, kterou zdoláte během či chůzí, naplánujte si trasu kdekoli se vám to hodí a přispějte tak na podporu lidí s nemocí motýlích křídel. Nezáleží na tom odkud jste a kolik máte času, protože to, kde a kdy svůj závod odstartujete, je jen na vás.

Na výběr máte 5 běžeckých tratí v rozmezí od 350m – 21 km a 3 závody v chůzi. Každá trať má svůj symbolický význam, kterému odpovídá i název, a tak například na nejkratší trati poběžíte doslova za motýlky, tedy pacienty s nemocí motýlích křídel, kterých je momentálně v České republice cca 350.

Boj s nemocí motýlích křídel je běh na dlouhou trať.

Charitativní virtuální závod s podtitulem Běž NADOTEK, pořádá organizace DEBRA ČR, která už 18 let podporuje pacienty s nemocí motýlích křídel. Toto vzácné vrozené onemocnění, se projevuje především extrémně zranitelnou kůží, a právě Debra zajišťuje pacientům a jejich rodinám péči, kterou tolik potřebují.

Startovné a registrace

Minimální výše příspěvku je 100 Kč a celý výtěžek ze startovného bude věnován organizaci DEBRA ČR, která už 18 let podporuje pacienty s nemocí motýlích křídel. K registraci si můžete také objednat originální účastnickou medaili.

Prosím pomozte nám s propagací závodu

Víte ještě o dalších lidech, kteří rádi pacienty s nemocí motýlích křídel podpoří? Moc oceníme, pokud nám pomůžete s propagací tohoto závodu. Řekněte o něm známým, sdílejte nějaký z našich příspěvků, nebo se třeba zapojte do naší události na Facebooku. Čím více lidí se postaví na startovní čáru tohoto závodu, tím větší podpory se motýlkům dostane. Děkujeme.