Chcete být součástí legendárního závodu? Staňte se dobrovolníkem na ČEZ Jizerské 50 

Chcete být součástí legendárního závodu? Staňte se dobrovolníkem na ČEZ Jizerské 50 

Víte, že na závody Padesátky pravidelně jezdí více než 1 000 závodníků ze zahraničí? Právě proto nyní hledáme na dobrovolnické pozice především pomocníky, kteří se domluví anglicky nebo německy. Stačí rozumět, nebát se odpovědět a můžete být součástí týmu, který tvoří speciální atmosféru ČEZ Jizerské 50 v termínu 9.-12. února 2023.

Kromě domácích závodníků se ČEZ Jizerské 50 účastní i zahraniční běžkaři. Na startovních listinách se letos objeví závodníci z Německa, Norska, Švédska, Finska, Itálie, sousedního Polska a Slovenska, ale také zástupce Kanady, Austrálie nebo třeba Mexika a Japonska. 

Vzhledem k této národnostní rozmanitosti sháníme do týmu jazykově vybavené dobrovolníky.  Nemusíte mít státnici z cizího jazyka, úplně stačí, když budete rozumět a nebudete se bát odpovědět. Čekají na vás pozice informátorů a obsluhy prostor pro elitní závodníky! 

Máte chuť být součástí týmu organizátorů 56. ročníku ČEZ Jizerské 50 a máte čas v termínu 9.-12. února 2023? Stačí pouze vyplnit online formulář a my se vám ozveme!  Nejvíce si závod užijete, pokud se zúčastníte všech 4 dní, ale není to podmínkou.

Nemluvíte cizím jazykem? Nevadí, ale již vás zapíšeme pouze na náhradnickou listinu.

Pro více informací se podívejte do sekce k dobrovolnickému programu.

POJĎTE DO TOHO S NÁMI!