CZECHMAN Triatlon – Darujte CZECHMAN Triatlon 2024 pod stromeček!

Staňte se součástí tohoto ikonického závodu na distanci ½ ironmana, který je oblíbený jak mezi elitními závodníky, tak i hobby triatlonisty!

První červnový víkend 31.5.-2.6.2024 se můžete těšit na jubilejní 20.ročník, který bude jako každý rok plný zvučných jmen české triatlonové špičky, ale zároveň se na start postaví i spousta nováčků, kteří se chystají na svůj první velký závod dlouhého triatlonu! Přidejte se k nim a nasajte atmosféru doposud největšího triatlonového závodu u nás v ČR!

Co nám CZECHMAN Triatlon víkend nabídne i v příštím roce?

V pátek 31.5.2024 se můžete těšit na plavecký závod CZECHMAN Swim, kde se po trati plavecké části hlavního závodu vydají nadšení plavci a okusí vzdálenost 1.9 km.

V sobotu 1.6.2024 vypukne další ročník hlavního závodu CZECHMAN Triatlon na distanci 1.9-90-21.1km! Voda pod náporem startujících bude vřít na písníku Hrádek – Oplatil, kde je čeká 1.9km dlouhý plavecký úsek. Cyklistická část závodu nás přivede na dva 41 km plně uzavřené okruhy mezi loukami a vesnicemi v okolí města Lázně Bohdaneč. Na závodníky čeká mírné převýšení, které láká na osobní rekordy, ale zároveň je ocení právě nováčci. 21.1 km dlouhá běžecká část bude rozdělena do 4 okruhů, čímž závod slibuje i skvělý divácky zážitek pro všechny fanoušky!

V neděli 2.6.2024 bude celý víkend zakončen závody CZECHMAN Short a CZECHMAN Kids. CZECHMAN Short v loňském roce naplnil svoji kapacitu a závodníci své síly poměří na 0.6 km plavání, 26 km cyklistiky a 6 km běhu. CZECHMAN Kids je určen pro žákovské kategorie ve věku 8-15 let.

Více informací o závodě najdete na www.czechman.cz a registrovat se můžete v sekci registrace na https://www.czechman.cz/prihlasit-se

Víte o někom, komu chcete udělat radost a motivovat ho v tréninku? Darujte mu pod stromeček Vánoční CZECHMAN Triatlon voucher! Můžete jej darovat na konkrétní typ závodu, tréninkový kemp či zvolit vlastní výši částky. S nákupem a informacemi se obracejte na ředitele závodu info@czechman.cz