GLADIATOR RACE má novou termínovou listinu

GLADIATOR RACE má novou termínovou listinu

Seriál překážkových závodů Gladiator Race má novou termínovou listinu. I přes jarní komplikace se můžeš těšit na plnohodnotnou sezónu. Startujeme již za týden v Holicích!

Znovu se na startu potkáme o měsíc později 26. 7. při Comebacku II. Těšit se můžeš na závod s komplexní škálou překážek – silové, technické, balanční ale i vodní a samozřejmě také novinky. Překážky v rychlém sledu za sebou kombinované nádhernými  běžeckými úseky s minimem prostoru na odpočinek. Čeká tě intenzivní a komplexní test, který ukáže jak jsi po nucené karanténě na tom.

Na začátku srpna tě čeká závod v Pardubicích – závod typu RUN (lehčí obtížnost překážek a kratší vzdálenost) zasazený do klidové zóny malebného města Pardubice s krásným běžeckým úsekem kolem zámku se startem v parku Na Špici. Ideální závod pro nováčky!

Na konci srpna je na programu Josefov. Závod s naprosto jedinečnou atmosférou pevnostního města Josefov a spoustou vodních překážek. Unikátní kombinace podzemních chodeb, pevnostních valů a opuštěných budov.

Další závod typu RUN tentokrát v malebné krajině Českého ráje 12. září. Závodníky čekají nádherné běžecké úseky v okolí Komárovského rybníka, borovicové háje, skály a pestrý mix překážek.

O víkendu 19. – 20. října se potkáme v Praze, ale rozhodně nečekej městský běh! Těšit se můžeš na bahno, vodu a spousta zajímavých překážek.

Nový termín získal závod v Hradci Králové. Nově se uskuteční 28. 10. 2020. Pokud chceš vidět nejhezčí běžecké místa v centru Hradce Králové, tak neváhej zkusit svůj první překážkový závod typu RUN.

Na Moravu zavítáme na začátku listopadu. Čeká tě opět závod typu RUN v rámci největšího sportovního veletrhu v České republice. Neobvyklá trasa tě zavede do nejzajímavějších prostor veletržního komplexu a jeho okolí.

Sezónu zakončíme Taxis Gladiator Race. Unikátní trasa kopírující Velkou pardubickou včetně fenomenálního TAXISU! Čeká tě dostihové závodiště plné překážek – Vodní příkop, Irská, oranice a klasické překážky GLADIATOR RACE. Zažij nnikátní start 12 závodníků ze startovacích boxů.

Více informací o seriálu najdeš zde.