Krásná velká MEDAILE pro ty, kdo splní virtuální adventní výzvu – závodní minisérii

medaile adventní výzva virtuální závodAdventní výzva je samostatná vánoční minisérie s krásnou a mimořádně velkou medailí, se kterou jsme si dali opravu hodně práce a která, jak pevně věříme, vás učaruje. protože je advent čas překvapení, připravili jsme si i my pro vás speciální závod. 

rychlý odkaz na registraci naleznete ZDE

Výzva se skládá celkem ze čtyř závodů, které můžete absolvovat kdykoli v adventním čase. Můžete si je tedy rozložit do 4 týdnů, nebo je stihnout za 4 dny. Speciální medaile, bude tentokrát mimořádně velká, a to proto, že pro její získání budete muset vyběhnout 4x za advent. To symbolizuje čtyři adventní neděle. Zpestřete si vánoční čekání závodní atmosférou, vyběhněte 4x v adventním čase a splňte tak tuto předvánoční výzvu.

Všichni známe každotýdenní zapalování svíček na adventním věnci. Letos jsme se rozhodli tento vánoční zvyk trochu pozměnit a motivovat vás, abyste ke každé zapálené svíčce zároveň symbolicky absolvovali vždy jednu běžeckou výzvu. Vánoční čas je časem klidu a pohody. Tentokrát tedy nepůjde o to zaběhnout co nejrychleji konkrétní trasu, ale bude jen na vás, kolik kilometrů během jedné aktivity zvládnete. Výsledné pořadí sice bude odvíjet od toho, kdo zvládne uběhnout kilometrů nejvíc, nicméně hlavním cílem této výzvy bude především vyběhnout celkem 4x a symbolicky tak každou splněnou výzvou zapálit svíčku na adventním věnci.

adventní výzva virtuální závod 

Pokud byste váhali, zda máte dostatečně zimní běžeckou výbavu a kvalitní boty, můžete se podívat po zboží do e-shopu sportovní speciálky sportobchod.cz 

jerky usušil a syn hovězí s pepřem

 

Startovné a registrace

I v tomto závodě zachováváme dopělé i dětské tratě na běh i chůzi. Stejně tak již dříve vyzkoušený model, při kterém pro vás ponecháme startovné zdarma. Placené je pouze tehdy, pokud budete chtít dostat až domů do schránky krásnou dřevěnou MEDAILI, která je tentokrát mimořádně velká.

Výhody: Při registraci si můžete přiobjednat

  • krásnou dřevěnou medaili, která Vám přijde do schránky poštou
  • zvýhodněné roční předplatné RUN magazínu se všemi výhodami
  • zvýhodněné sušené maso/jerky od českého výrobce Usušil & syn

Běhejte s námi celý rok

Pokud vám po splnění adventní výzvy zbydou ještě síly, můžete se zúčastnit i dalších závodů, nebo třeba celého běžeckého seriálu Rok v běhu. Všechny medaile z této série zapadají do speciálního dřevěného rámečku, který si můžete objednat při registraci na jakýkoli závod seriálu. Termíny všech závodů jsou již teď zveřejněné zde a registrace postupně spouštíme.

 

Pomozte nám s propagací závodu

Víme, že pro mnoho lidí je RUN magazín mnohaletá srdeční záležitost a jako #lovebrand bežců pro běžce jej také budujeme. POMOZTE nám tedy prosím s propagací tohoto závodu a sdílejte buď náš status na facebooku, naši událost, nebo váš vlastní status s odkazem na tento závod. Budeme vám moc vděční.