Letní Virtuální Hry končí už tuto neděli. 5 důvodů proč si je nenechat ujít. 

Už jen pár dní máš na to zapojit se do sportovní události, která nemá v ČR obdoby. Letní Virtuální Hry jsou motivací k pohybu pro dospělé i děti. Běh, Chůze, Cyklistika, Plavání a Triatlon – v tom všem se můžeš překonat a pokusit se o co nejlepší výsledek. Neváhej, hecni se a překvap sám sebe, co dokážeš. Přihlášením získáš startovní číslo, diplom a medaili. Přijde ti to málo? Čti dál, níže přinášíme hned 5 dalších důvodů, proč se do závodu přihlásit.

PŘIJÍMÁM VÝZVU

Letní Virtuální Hry vbíhají do cílové rovinky a do konce závodů nám zbývá už jen pár dní. Končíme 14.8. a ty u toho nesmíš chybět.

5 důvodů, proč se přihlásit:

1. Aktivní program pro děti, který nic nestojí

Máš problém dostat děti od počítače? Nechce se jim hýbat a nevíš, jak je motivovat? Přihlas je do závodu, ukaž jim jejich startovní číslo a medaili, která na ně bude čekat v cíli a nezapomeň zmínit, že získají také zasloužený diplom. Ze zkušenosti víme, že děti jsou přirozeně soutěživé a ze získaného diplomu a medaile mají velkou radost.

2. Motivace k překonání svých osobních rekordů

Už dlouho si říkáš, že chceš překonat nějaký svůj osobní rekord, ale nemáš teď možnost objíždět reálné závody, nebo se při nich necítíš komfortně? Na Letních Virtuálních Hrách můžeš závodit odkudkoli a kdykoli a je jen na tobě, jestli do toho půjdeš sám(a), nebo k sobě někoho přizveš.  

3. Možnost závodit ve více sportech na jedné akci

Moc často nemáš šanci závodit v pěti různých sportech v rámci jedné akce. Na Letních Virtuálních hrách můžeš zvládnout závod v běhu, chůzi, plavání, cyklistice a triatlonu klidně i v jednom dni. Stejně tak si to ale můžeš jakkoli rozdělit a udělat z toho třeba aktivní program na dovolenou pro celou rodinu. 

4. Možnost zkusit si závodně nový sport

Jezdíš na kole, ale na závod si zatím netroufáš? Dlouho chceš zkusit triatlon, ale děsí tě depa a hromadný start? Na Letních Virtuálních Hrách máš šanci zkusit si závod i ve sportech, které ti tolik blízké nejsou, a to v klidu a bez stresu. Třeba tak zjistíš, že si vedeš dobře i v konkurenci dalších sportovců a příště už za reálným závodem někam vyrazíš. Na splnění triatlonu máš navíc 24 hodin. 

5. Motivace ke sportování v horkých dnech

Možná se ti nechce v tomhle horku ani vyjít ven, natož v tom běhat nebo jezdit na kole. Jakmile ale uvidíš své jméno na startovním čísle, bude těžké tuhle výzvu nezdolat. Využij chladnějšího počasí ráno nebo pozdě večer a překonej se. Garantujeme ti, že se budeš v cíli závodu cítit skvěle. 

Medaile

Není třeba se umístit na stupních vítězů, abys mohl(a) mít radost ze získané medaile. Medaile je odměnou za to, že jsi splnil(a) výzvu dle svých vlastních možností, které má ale každý někde jinde. Možná je pro tebe cílem závod vyhrát, ale taky to může být výzvu dokončit v určitém čase, nebo ji jen dotáhnout do konce. Ať je to jakkoli, když dáš do svého závodu všechno, medaile ti bude tvůj úspěch připomínat, kdykoli se na ni podíváš. 

Startovné a registrace

Startovné je zdarma a můžeš se tak bez jakékoli limitu přihlásit klidně do všech závodů, které jsou v nabídce. Na platební bránu tě přesměrujeme jen v případě, že budeš chtít dostat až domů do schránky celobarevnou dřevěnou MEDAILI v národních barvách nebo přispět libovolnou částkou na organizaci závodu. Jinak tě ale účast nic stát nebude, a i tak od nás získáš startovní číslo a po skončení závodů také diplom. 

Sportovní výbava

Potřebuješ nové běžecké boty, nebo třeba funkční oblečení, ve kterém se budeš v létě cítit skvěle? Koukni SEM, Třeba tam najdeš, co potřebuješ.

Prosím pomoz nám s propagací závodu

Věnujeme hodně času tomu, abychom pro vás závody stále vylepšovali, a aby byly uživatelsky co nejlepší. Jestli se ti naše závody líbí, moc oceníme jakoukoli pomoc s propagací. Pokud o tomto závodu řekneš svým známým nebo budeš sdílet náš status či událost na sociálních sítích, budeme ti ze srdce vděční. Aktuální dění můžeš sledovat také na sociálních sítích (facebook, instagram), a to prostřednictvím hashtagů #LetniVirtualniHry #LVH2022 #LVH.