Masopustní virtuální běh

Únor bílý, pole sílí. A s ním také naše běžecká forma. Co takhle otestovat ji na dalším virtuálním závodě? Únorová výzva přináší novinku v seriálu Rok v běhu. Masopustní běh zažije premiéru, u které rozhodně nesmíš chybět! Postit se od sportovní aktivity by přeci byla škoda.

 Registraci k závodu nalezneš ZDE

Masopustní virtuální běh bude probíhat od 1.2. do 5.2. 2024. Registrace jsou v plném proudu, proto nepropásni možnost vyrazit na čerstvý vzduch s rodinou nebo kamarády a zpestři si tak únorový nešvar. Těšit se můžeš na tematické tratě pro běžce, chodce, kočárkáře i děti, na originální dřevěnou medaili společně s diplomem, a v neposlední řadě na pořádnou dávku adrenalinu z další splněné výzvy. Tak pojď na to s námi, bude to karneval!

 

Chtěl/a bys na Masopusta udělat parádu? Hledáš nové běžecké boty? Koukni SEM , a vyber si podle tvého gusta. S novou běžeckou výbavou se budou naběhané kilometry překonávat jako nikdy před tím.

Startovné a registrace

Startovné je zdarma a můžeš si tak bez jakékoli limitu zaběhnout klidně i více tratí. Na platební bránu tě přesměrujeme pouze v případě, že budeš chtít dostat až domů do schránky dřevěnou účastnickou MEDAILI (případně další doplňky) nebo přispět libovolnou částkou na organizaci závodu. Jinak tě ale účast nic stát nebude, a i tak od nás získáš startovní číslo a po skončení závodů také diplom.

Uživatelské účty a mobilní aplikace

Možná ještě nevíš, že máš na webu možnost vytvořit si uživatelský účet a stáhnout si mobilní aplikaci Virtuální Výzvy. Díky těmto vychytávkám se můžeš do závodu přihlašovat jedním kliknutím a nejen, že se tak vyhneš opakovanému vyplňování stále stejných údajů, ale získáš i další výhody. Více informací najdeš na našem webu.

Prosím pomoz nám s propagací závodu

Moc oceníme, pokud nám pomůžeš s propagací tohoto závodu třeba tím, že o něm řekneš i známým, nebo budeš sdílet náš status na facebooku, naši událost, nebo svůj vlastní status s odkazem na tento závod. Věnujeme hodně času tomu, abychom pro vás závody stále vylepšovali a za pomoc s propagací, ti budeme ze srdce vděční.