NIKE SPEED WEEK: Otestujte svou rychlost v centru Prahy

NIKE SPEED WEEK: Otestujte svou rychlost v centru Prahy

Značka Nike připravila na tento týden sérii běžeckých eventů, během nichž budete moci otestovat své rychlostní schopnosti. Nike Speed Week bude zahájen ve středu 26. srpna na náměstí Republiky, vyvrcholí nedělním během ze Štvanice.

Součástí jsou programu jsou také rychlostní tréninky, které budou probíhat po celý týden od 19 hodin se startem i cílem na náměstí Republiky. Každý den bude na nejrychlejší běžce čekat speciální odměna. Navíc si každý zaregistrovaný odnese běžecké tričko, na jehož zádech bude mít zaznamenané své nejlepší časy a fotografii se svým osobním rekordem.

V neděli 30. srpna pak projekt vyvrcholí – na unikátní měřenou trať, která bude začínat na Štvanici a končit na náměstí Republiky, se běžci vydají v 16 hodin. Zahřívací lekce Nike Training Clubu pod vedením Radky Vandasové odstartuje v 15:30.

ODMĚNY PRO NEJRYCHLEJŠÍ
» Pro nejrychlejšího běžce a běžkyni bude každý den připraven pár běžecké obuvi a pozvánka na jedinečný běžecký event v Budapešti – HUNGAROARING.

Kromě tréninků vedených profesionálními trenéry budou na náměstí Republiky pro všechny zájemce přichystané speciální disciplíny. Běžci se mohou těšit na jedinečnou trasu jedné míle, kde jim bude změřena jejich rychlost. Díky unikátní technologii budou moci proběhnout nejzajímavější místa Prahy přímo v prostorách Nike Speed Week, aniž by opustili náměstí Republiky.

Pro fanoušky sprintu tu bude připravena 50metrová dráha, po které každý běžec obdrží e–mail se svojí cílovou fotografií a svým rekordem. Na místě bude k dispozici také příštroj pro analýzu došlapu a prezentace novinek značky Nike.

Kompletní přehled běžeckých eventů najdete zde.

 Text: red | Foto: Nike