Novoroční virtuální běh začíná už za pár dní.

Ať už je tvé novoroční předsevzetí jakékoli, neváhej a zapoj se s námi do další virtuální výzvy. Novoroční běh odstartujeme už 29.12. a až do 2. 1. budeš moct vyběhnout kdykoli a kdekoli a změřit tak své síly s dalšími závodníky. Délky tratí se pohybují v rozmezí od 2 do 20 km, a navíc si můžeš také zvolit mezi během nebo chůzí. Rok 2023 je rok zajíce, a právě ten je i motivem letošní novoroční medaile. Neodkládej své předsevzetí a začni nový rok aktivně. Nezapomeň, že jak na Nový rok, tak po celý rok. 

Registraci k závodu nalezneš ZDE

Doufáme, že sis užil/a pohodové vánoční svátky a pořádně si odpočinul/a. Než totiž odstartují novoroční přípitky, radovánky a ohňostroje, bude v hlavní roli pohyb. Už za pár dní začne rok zajíce, a to doslova vybízí k tomu pořádně do toho šlápnout. Teď máš totiž poslední šanci naběhat ještě nějaké kilometry do letošních statistik, anebo naopak uběhnout ty vůbec první v roce 2023. Není na co čekat, a tak jsme pro tebe připravili tu nejlepší motivaci – Novoroční virtuální běh. Je jen na tobě, jestli vyběhneš na krátkou či dlouhou vzdálenost, nebo se vyhecuješ k něčemu delšímu. Tak začni nový rok aktivně a doběhni svou běžeckou formu. 

Do nového roku to bude chtít něco nového i do běžeckého šatníku. U našeho partnera Top4Running najdeš velkou nabídku od všeho, co k běhání potřebuješ, tak si tam něco vyber 😊 

Vybírat můžeš z několika různých tratí od symbolické novoroční (2,023 kilometrů), až po výzvu v podobě 20,23 kiláků. Můžeš běžet nebo jít, pořádně provětrat kočárek nebo zapojit malé ratolesti v dětských závodech a samozřejmě tě ani tentokrát neochudíme o možnost získat do sbírky krásnou dřevěnou medaili, na kterou čeká místo v rámečku. Neváhej a pojď se s námi na přelomu roku pořádně zapotit a dát tělu trochu zabrat.

Žolík

Chceš ještě zaplnit rámeček na medaile ze série Rok v běhu, ale chybí ti medaile z předchozích závodů? V termínu 23.1. – 27.1. proběhne speciální závod, tzv. Žolík, při kterém si budeš moct chybějící medaile dodatečně vyběhat. Pokud tedy chceš ještě zaplnit rámeček a získat tak originální vzpomínku na všechny splněné výzvy, nemusíš se bát, že by ti nějaká z medailí chyběla. Žolíci navíc budou celkem tři a další šanci získat starší medaile budeš mít ještě v dubnu a v červenci. Do 1. Žolíka se můžeš přihlásit už teď. 

Uživatelské účty a mobilní aplikace

Už máš svůj uživatelský účet? Nezapomeň si k němu stáhnout také mobilní aplikaci Virtuální Výzvy. Díky těmto vychytávkám se můžeš do závodu přihlašovat jedním kliknutím a nejen, že se tak vyhneš opakovanému vyplňování stále stejných údajů, ale získáš i další výhody. Více informací najdeš na našem webu. 

Startovné a registrace

Startovné je zdarma a můžeš si tak bez jakékoli limitu zaběhnout klidně i více tratí. Na platební bránu tě přesměrujeme pouze v případě, že budeš chtít dostat až domů do schránky dřevěnou účastnickou MEDAILI (případně další doplňky) nebo přispět libovolnou částkou na organizaci závodu. Jinak tě ale účast nic stát nebude, a i tak od nás získáš startovní číslo a po skončení závodů také diplom.

Prosím pomoz nám s propagací závodu

Moc oceníme, pokud nám pomůžeš s propagací tohoto závodu třeba tím, že o něm řekneš i známým, nebo budeš sdílet náš status na facebooku, naši událost, nebo svůj vlastní status s odkazem na tento závod. Věnujeme hodně času tomu, abychom pro vás závody stále vylepšovali a za pomoc s propagací, ti budeme ze srdce vděční.