Poběž pro lékaře Masarykovy nemocnice

Poběž pro lékaře Masarykovy nemocnice

Organizátoři sportovního seriálu Milada Tour připravili virtuální charitativní běžecký závod, jehož výtěžek bude věnován lékařům a záchranářům z Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem.

VIRTUAL CHARITY RUN si může zaběhnout každý zájemce během celého dubna. Vypsány jsou oblíbené trasy na 5 km, 10 km a 21 km.

Princip účasti je jednoduchý. Účastník běhu si vyberte den i trasu tak, jak mu vyhovuje, zaregistruje se a pak už jen stačí zajít si do parku, do lesa nebo kamkoli, kde je minimální koncentrace lidí a užít si alespoň část dne aktivně a v pohybu.

Přispět mohou samozřejmě i Ti, kteří běžet nechtějí.

Ke startovnému, které činí 100 Kč, je možné přidat dobrovolný příspěvek navíc, objednat si originální medaili nebo funkční tričko. Každý z účastníků má šanci zabojovat nejen o nejlepší čas, ale také může být vylosován a získat dárky od partnerů a organizátorů Milada Tour.

 

,,Právě zdravotníky, kteří od začátku března stojí v první linii, chceme ocenit za jejich maximální úsilí a zároveň pomoci nemocnici tam, kde je třeba. Rádi bychom touto cestou také vyjádřili velké díky nejen zdravotníkům, ale i hasičům, policistům, dobrovolníkům a všem, kteří pomáhají. Jsme v tom spolu,“ uvedl organizátor běhu Michal Neustupa.

 

Základní informace

Termín závodu: 1. 4. – 30. 4. 2020

Lokalita: Kdekoli, kde rádi běháte. Ideálně park, les, příroda.

Trasy: 5 km / 10 km / 21 km

Startovné:

  • 100 Kč (obsahuje online certifikát o pomoci zdravotníkům)

+ možnost přispět dalším dobrovolným příspěvkem

+ možnost přispět zakoupením originální medaile

+ možnost přispět zakoupením trička Milada Tour

Výtěžek ze startovného bude věnován lékařům a záchranářům Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem

Kompletní informace přinášíme v PROPOZICÍCH