Prázdninový běh – doběhni si pro poslední medaili do rámečku

Válení a lenošení? Tak přesně o tom letošní prázdniny nebudou. Spolu s letními parnými dny totiž přichází také poslední virtuální závod sezony, Prázdninový běh. Zůstaň i přes letní měsíce v pohybu a vyběhni s námi na některou z našich tras.  Zpestři si dovolenou či letní pohodu prázdninovou výzvou a získej poslední dřevěnou medaili do sbírky.

Registraci k závodu nalezneš ZDE

Prosedět nejteplejší měsíce v roce by byla škoda. Prázdninový běh se bude konat na začátku července, 5.-10.7. Registrace jsou již v plném proudu, takže se nezapomeň přihlásit. Na výběr budeš mít z různých tematických tratí od 2 do 21 kilometrů. Připraveny jsou dětské a kočárkářské kategorie, na své si přijdou také chodci. Prázdninový běh je poslední výzvou z naší celoroční série Rok v běhu, takže si nenech proklouznout mezi prsty možnost získat i poslední dřevěnou medaili do sbírky společně s diplomem za tvrdou dřinu. A hlavně! Dobrý pocit a radost ze sebe sama z dalších kiláků v nohách.

Chceš na prázdniny všechny pořádně zazářit? Hledáš nové běžecké boty? Koukni SEM , a vyber si podle tvého gusta. S novou běžeckou výbavou se budou naběhané kilometry překonávat jako nikdy před tím.

 Startovné a registrace

Startovné je zdarma a můžeš si tak bez jakékoli limitu zaběhnout klidně i více tratí. Na platební bránu tě přesměrujeme pouze v případě, že budeš chtít dostat až domů do schránky dřevěnou účastnickou MEDAILI (případně další doplňky) nebo přispět libovolnou částkou na organizaci závodu. Jinak tě ale účast nic stát nebude, a i tak od nás získáš startovní číslo a po skončení závodů také diplom.

Uživatelské účty a mobilní aplikace

Možná ještě nevíš, že máš na webu možnost vytvořit si uživatelský účet a stáhnout si mobilní aplikaci Virtuální Výzvy. Díky těmto vychytávkám se můžeš do závodu přihlašovat jedním kliknutím a nejen, že se tak vyhneš opakovanému vyplňování stále stejných údajů, ale získáš i další výhody. Více informací najdeš na našem webu. 

Prosím pomoz nám s propagací závodu

Moc oceníme, pokud nám pomůžeš s propagací tohoto závodu třeba tím, že o něm řekneš i známým, nebo budeš sdílet náš status na facebooku, naši událost, nebo svůj vlastní status s odkazem na tento závod. Věnujeme hodně času tomu, abychom pro vás závody stále vylepšovali a za pomoc s propagací, ti budeme ze srdce vděční.

Měj se krásně a uvidíme se na trati,

Dan, Pavel a tým