Překážky, voda, bláto, ale především zábava, slibují dětské závody v OCR

Překážky, voda, bláto, ale hlavně hromada zábavy čeká na všechny děti na již 3. otevřeném mistrovství České republiky v OCR (extrémní překážkové závody) pro děti, které vypukne dne 6.10.2018 v Kladně. A že je tentokrát se na co těšit.

Již dvakrát se Kladno stalo místem celorepublikového klání dětí ve věku 5-12 let, ale až letošní ročník se dočkal své outdoorové podoby. V sobotu 6. 10. 2018 se nám. Starosty Pavla a přilehlé ulice stanou jedním velkým dětským hřištěm a děti se budou moci poprat o titul dětského mistra a dětské mistryně České republiky v OCR (extrémní překážkové závody). Předchozí ročníky ovládli ve svých kategoriích bratři Vačkářovi, tak snad se letos dočkají zdatných vyzyvatelů.

Jak již bývá zvykem, kromě samotného závodu se můžou jak děti, tak i rodiče těšit na bohatý doprovodný program. Na místě proběhne autogramiáda ambasadora závodu – zarytého sporťáka a moderátora Petra Suchoně a kromě jiného bude představena knižní novinka spisovatelky dětských knížek Terezy.

Do závodu se mohou přihlásit všechny děti, které rády sportují a nebojí se trochu ušpinit. Registrace a podrobné informace najdete na stránkách organizátora OCRA CZ. (http://www.ocra-cz.cz/registrace-3mcr-ocr-pro-deti/)