PUMP The Prague Run: nové městské dobrodružství

PUMP The Prague Run: nové městské dobrodružství

Tento článek jsme zařadili do rubriky „Závody“, i když do něj vlastně tak úplně nepatří. O závod se totiž nejedná. Při PUMP The Prague Run se nebude měřit čas ani počítat pořadí. Ale běhat se bude. Akce, kterou pořádá značka Reebok, se uskuteční 9. dubna na pražském Strahově a je určena všem, pro něž jsou zážitky důležitější než čas ve výsledkové listině. 

PUMP The Prague Run se bude konat v jedinečném prostředí Strahovského stadionu. Hlavním bodem programu bude pětikilometrový běh s řadou překážek, díky kterým bude trať opravdu nezapomenutelná. Připraven je také atraktivní doprovodný program. Jeho součástí bude mimo jiné Reebok chill zone s DJs, Parkour show nebo Photo corner. Akcí provede modelka a moderátorka Hana Mašlíková.

Běžci se také budou moci zblízka seznámit s novinkou Reebok ZPUMP Fusion 2.0. Tato běžecká bota je unikátní svým konceptem, který vychází z technologie PUMP. Ta využívá patentovaný vzduchem plněný vak, který se vytvaruje přesně podle nohy svého nositele.

Zajímavým zážitkem může být už vyzvednutí startovního čísla. Stačí se k běhu zdarma zaregistrovat prostřednictvím webu www.PUMPThePrague.cz a pak si pro číslo zajít 1. dubna na Václavské náměstí do prodejny A3 Sport. Odejít můžete s podpisem Bena Cristovaa, který tu bude mít autogramiádu a je hlavní tváří běhu a také jeho aktivním účastníkem.

Startovní číslo půjde vyzvednout i na Strahovském stadionu v den konání PUMP The Prague Run. Na trať se pak budou běžci vydávat ve startovních vlnách po deseti účastnících s časovým odstupem pěti až deseti minut. První vlna se prožene tratí ve 13 hodin, poslední v 17 hodin. Startovní čas si vybere každý účastník sám při registraci.

Pro více informací sledujte stránky www.PUMPThePrague.cz a Facebook.com/Re­ebokCzechRepu­blic

Text: redakce a Reebok | Foto: Reebok