Rodinný virtuální běh

Mezinárodní den rodiny se blíží, a kdy jindy tak společně vyběhnout s někým z příbuzných, než právě při Rodinném závodě? Hecněte se i svými blízkými a vyberte si jednu z tematických tratí od 2 do 21 km. Závod proběhne v termínu 12.-16.5. a jako vždy se za své kilometry můžete odměnit také medailí. K té navíc získáte už i tradiční dárek v hodnotě 85 Kč od partnera závodu GS Condro Diamant. Pokud s námi běháte celý seriál Rok v běhu, získáte zároveň předposlední medaili do rámečku. 

Registraci k závodu naleznete ZDE

V neděli 15.5. oslavíme Mezinárodní den rodiny, a to je ideální příležitost k tomu, abyste vyhecovali své děti, partnery, sourozence, rodiče nebo kohokoli dalšího z příbuzných ke společnému výběhu či procházce. Spojte to rovnou s Rodinným virtuálním závodem, který začne ve čtvrtek 12.5. a skončí v neděli 16.5 a splňte tak společně rodinnou výzvu. Nebo to odběhnete za celou rodinu jen vy sami? Taky možnost. Každý kilometr v nohách se počítá 😊 

Vybírat si můžete z několika tematických tratí a z distancí od 2 km do 21 km si určitě vybere každý. Samozřejmě nechybí ani kratší tratě pro děti, chodecké tratě či běh s kočárkem pro všechny, kteří si tuto výzvu chtějí trochu ztížit. 

I při Rodinném běhu si můžete opět doběhnout pro originální medaili a zároveň také pro zdravý DÁREK. Do zásilky s medaili přibalíme i malé balení GS Condro Diamant, což zaručeně ocení klouby každého běžce. Nestačí vám malé balení? V tom případě nás sledujte na Facebooku, kde budete moct od čtvrtka 12.5. soutěžit o kloubní výživu na 2 měsíce. 

Startovné a registrace

Startovné je jako vždy zdarma a placené je pouze tehdy, pokud budete chtít dostat až domů do schránky krásnou, dřevěnou MEDAILI nebo přispět libovolnou částkou na organizaci závodu. Více informací o závodě najdete v odkazu výše.

Prosím pomozte nám s propagací závodu

Moc oceníme, pokud nám pomůžete s propagací tohoto závodu třeba tím, že o něm řeknete i známým, nebo budete sdílet náš status na Facebooku, naši událost, nebo svůj vlastní status s odkazem na tento závod. Věnujeme hodně času tomu, abychom pro vás závody stále vylepšovali a za pomoc s propagací, vám budeme ze srdce vděční.