Rozběhni to naplno! vrcholí, Benzina hledá poslední parťáky do týmu

Rozběhni to naplno! vrcholí, Benzina hledá poslední parťáky do týmu

Pokořili Letenské schody v Praze, vystoupali na věž Staré radnice v Brně, zdolali i dominanty v Hradci Králové a Olomouci. Seriál běhů do schodů Rozběhni to naplno! má své šampiony již ze čtyř měst. Zájemci o nominaci do Benzina týmu pro extrémní běžecký závod RedBull 400 v Harrachově, během kterého poběží na vrchol skokanského můstku, mají poslední možnost: zúčastnit se 9. července v Liberci nebo o den později v Plzni posledních kvalifikačních závodů a zvítězit.

jacob
Profesionální trenér Jakub Bína hecoval běžce při nominačních závodech v Hradci Králové.

Poprvé se běžci do schodů utkali v Praze, kde si účast v Benzina týmu vybojovali Simona Ljapinová a Honza Havlena. K nim se po zdolání Bílé věže v Hradci Králové přidali Jitka Romančáková a Pavel Hrdina. V Brně si účast v nejextrémnějším běžeckém závodě u nás zajistili Michaela Koblížková a Roman Töth, v Olomouci je pak doplnila ještě Lenka Jančuková.

Pod dohledem sportovního trenéra a frontmana kapely Skyline Jakuba Bíny se následně bude kompletní tým běžců připravovat na samotný závěr projektu – harrachovský RedBull 400. Právě na vrchol skokanského můstku se davy běžců vydají 13. srpna.

K maximálním výkonům členů Benzina týmu má pomoci speciální Fit Bit náramek, který monitoruje jejich tréninkové aktivity. S přípravou jim navíc pomůže také Bína. „Jsem velice spokojený s momentální kvalitou závodníků v týmu. Věřím, že se k nim v posledních nominačních závodech přidají další výborní běžci. Závod v Harrachově je totiž opravdu náročný a zvládnou ho jen ti nejlepší. Budu proto sportovcům pomáhat ve fyzické i psychické přípravě, která je v takovém šíleném výběhu obzvlášť důležitá,“ říká.

Více o projektu Rozběhni to naplno! najdete na webu www.rozbehnitonaplno.cz