RunTour mění termíny

RunTour mění termíny

SDĚLENÍ ORGANIZÁTORA | Tak jak se máte, RunTouráci? Držíte se? My jsme naštěstí všichni zdraví, a proto jsme mohli poslední dny usilovně pracovat na tom, jak bude vzhledem k současné situaci v ČR vypadat sezóna PVZP RunTour 2020. Tak se na to pojďme podívat:

1̶4̶/̶03̶ ̶-̶ ̶Č̶e̶s̶k̶é̶ ̶B̶u̶d̶ě̶j̶o̶v̶i̶c̶e̶ (nový náhradní termín: 25/07)
1̶8̶/̶04̶ ̶-̶ ̶Ú̶s̶t̶í̶ ̶n̶a̶d̶ ̶L̶a̶b̶e̶m̶ (nový náhradní termín: 21/11)
09/05 – Brno (případný nový náhradní termín: 11/07)
20/06 – Ostrava (případný nový náhradní termín hledáme)
15/08 – Olomouc
26/09 – Karlovy Vary
17/10 – Praha
07/11 – Pardubice

Jak jsme slibovali, máme náhradní termín pro České Budějovice! Nové datum pro českobudějovický závod je 25.7. Zapište si jej do kalendáře. Všichni, kteří jste byli registrováni na původní závod 14.3. budete automaticky přesunuti na závod v novém termínu. Tedy není z vaší strany potřeba nic navíc provádět. Pokud vám tento nový termín nebude vyhovovat, máte možnost si bezplatně převést registraci na jiný letošní závod, případně na jinou osobu, která poběží místo vás. Tuto možnost máte až do 30. dubna a obě přeregistrace uděláte ve svém účtu na www.run-tour.cz

Vzhledem k aktuální situaci, současným opatřením a velmi nejistému výhledu vývoje jsme s těžkým srdcem rozhodli o tom, že rovněž závod v Ústí nad Labem nebude uskutečněn. V původním plánovaném termínu, tedy 18.4. Ani tady jsme ale nezaháleli a našli jsme náhradní termín ústeckého závodu. Uskuteční se 21.11. a bude zakončovat celou sezónu! Kdo se těšil na „polozimní“ závod v Českých Budějovicích, může si ho užít naopak v Ústí. Stejně jako u náhradního závodu v Českých Budějovicích platí, že registrovaní závodníci budou automaticky přesunuti na závod v novém termínu a rovněž budou mít do 30. dubna stejné možnosti přeregistrace v případě, že jim náhradní datum závodu nebude vyhovovat.

V případě, že stávající omezení ohrozí také závod v Brně, jenž je nyní naplánován na 9.5., budeme vás informovat nejpozději měsíc před plánovaným startem. Již teď vám však můžeme prozradit, že pokud bychom byli nuceni posunout také tento závod, i zde máme v záloze náhradní termín! Na brněnské přehradě se případně proběhneme v létě – 11.7.!

Na nový náhradní termín Ústí nad Labem se mohou ode dneška registrovat všichni běžci! České Budějovice budou mít až do 30. dubna uzavřenou kapacitu. Poté pustíme do prodeje zbylá místa.

Věřte, že při hledání nových termínů jsme museli zohlednit spoustu faktorů, mimo jiné například termíny jiných běžeckých závodů či možnosti samotných měst. Snažili jsme se najít takové, které se nekryjí s jinými akcemi a pevně doufáme, že pro většinu z vás budou nové termíny přijatelné.

Je radost běžet!