Salomon Ještěd Skyrace mění termín

Salomon Ještěd Skyrace mění termín

Milí běžci, kamarádi, ještěďáci.

S ohledem na současnou situaci okolo koronaviru a s ním spojené omezení a restrikce, musíme s lítostí konstatovat, že SALOMON JEŠTĚD SKYRACE se v termínu 18. dubna konat bohužel nebude.
Víme jak poctivě trénujete a jak jste se těšili na Ještěd a jeho traily. Věřte nám, že to mrzí nejenom vás, ale i celý náš tým, dobrovolníky i partnery.

Ale nebojte, SALOMON JEŠTĚD SKYRACE rušit NEBUDEME! Nový termín závodu vyhlašujeme na sobotu 4. července.

Samozřejmě se budeme řídit dalšími nařízeními vlády, proto tento termín momentálně nemůžeme slíbit na 100%.

Ale věříme, že v červenci bude již vše ve starých kolejí, tak si na tento víkend ještě neplánujte dovolenou. O všem vás budeme informovat na našich oficiálních kanálech.

Běžci, kteří jsou na závod registrovaní, se nemusí nikam hlásit či svou účast v novém termínu potvrzovat – všem se startovní číslo převede automaticky i se všemi doplňkovými službami jako je merchandise atd.
Věříme, že ani tak v tréninku nepolevíte a třeba si půjdete si v sobotu 18. dubna proběhnout trasu sami nebo se svými přáteli a že se velmi brzy setkáme.
Další závod z JEŠTĚD SERIES je SALOMON JEŠTĚD 24 SUMMER, který je plánovaný na 13.-14. června. Tento termín zatím zůstává, pokračujeme v přípravách a situaci sledujeme.
Věříme, že se celá situace do června uklidní a my si zase budeme moct užít úžasný víkend pod Ještědem, tak jako jsme si ho užili v únoru na SALOMON JEŠTĚD 24 WINTER!
Hlavu vzhůru a brzy na běhanou! Honza Dušánek & JEŠTĚD SKYRACE tým