Seriál Běhej lesy odhalí termínovku 21. Října

Je to tady! Už v neděli večer 21. října vyletí z hnízdečka sojka a začne do světa hlásit termíny závodů seriálu Běhej lesy v roce 2019! Naše sojka je trochu tajnůstkářka a má ráda velkou pozornost. Proto to nebude jen tak a záležet bude i na tobě, jak rychle se s tebou o taje lesa podělí. Házej pravidelně očkem na náš Facebook a web behejlesy.cz. A zapiš si za uši termín odhalování, začínáme už v neděli 21. října v 18:00!

 Kdy budou zveřejněné termíny závodů?
V neděli 21. října v 18:00 ti naše sojka jistojistě prozradí první datum sezony 2019. Záleží na tobě, jak hezky se budeš ke strážkyni lesa chovat. Krmivo jí posílat nemusíš, má ale ráda opravdu velkou pozornost a spoustu kamarádů kolem sebe. Mrkej tedy na náš web a Facebook a vše se dozvíš.

Kdy budou spuštěné registrace?
Registrace spustíme až ve chvíli, kdy s tvojí pomocí přesvědčíme sojku, aby do všech luhů a hájů vykřičela termíny všech 8 závodů. Přesné datum a čas proto v tuto chvíli nevíme ani my. Je to jenom na tobě.

Co je potřeba k registraci?
Aby tvoje registrace na závody proběhla hladce, vytesej si radši někam do kamene, že potřebuješ mít aktivní účet v lesním registračním systému SportID. Jak na to, se dozvíš ZDE.

Kolik bude stát startovné?
Rada starších lesních zvířat se na svém pravidelném výročním zasedání jednoznačně rozhodla, že startovné zůstane stejné jako v předchozích ročnících. Částka se odvíjí od toho, kolik z vás se do lesa vydá. Jinými slovy, čím dříve se rozhodneš do lesa vyrazit, tím méně chlupů musíš upustit. Lesní rada zvířat má ráda pozornost a když se přihlásíš včas, a navíc s dalším běžcem v rámci jedné registrace, startovné tě vyjde jen na 400 Kč. A to ještě není všechno. Nejvýhodněji pořídíš, pokud se lesní radě zavážeš, že do lesa vyrazíš alespoň čtyřikrát, nebo rovnou osmkrát. Další informace o zvýhodněných balíčcích najdeš tady.

Budu moci koupit startovné jako dárkový poukaz?

Ano! Až spustíme lesní registrační systém, budeš moci koupit pro další členy tvé tlupy krásný dárek v podobě startovného na závody Běhej lesy. Poukaz můžeš koupit buď na konkrétní závod, nebo na 4 návštěvy lesa či rovnou na celou sezonu Běhej lesy. Po zaplacení kartou ti elektronický poštovní holub donese na e-mail dárkový certifikát v PDF, který si vytiskneš. Obdarovaný se pak jednoduše přihlásí se slevovým kódem. Na podzim pro tebe chystáme také speciální edici vánočních poukazů, aby mohl dárky nosit i Běžíšek. 🙂