SOUTĚŽ o 5x GS Condro DIAMANT

SOUTĚŽ o 5x GS Condro DIAMANT

Už potřetí s námi můžete zažít Virtuální velikonoční běh, kterým jsme přesně 2 roky zpátky celý projekt virtuálních výzev odstartovali. Za tu dobu si virtuální závodění našlo tisíce příznivců z řad běžců i chodců, a protože doufáme, že nás společně čeká ještě mnoho naběhaných kilometrů, určitě se vám bude hodit cena od partnera závodu GS Condro, o kterou teď můžete soutěžit.

Na našem facebookovém profilu právě probíhá soutěž o 5 velkých balení GS Condro DIAMANT. Pravidla soutěže jsou jako vždy velmi jednoduchá a ani ne za minutu už tak můžete zkoušet své štěstí. 1 balení GS Condro Diamant vám vystačí na 2 měsíce užívání, takže minimálně do léta, bude o vaše klouby dobře postaráno.

PRAVIDLA: Označte facebookový příspěvek k této soutěži jako ‚to se mi líbí‘ a do komentáře nám napište, jestli značku GS Condro znáte a jakým způsobem se snažíte předcházet běžeckým zraněním.

Soutěž poběží do pondělí 18.4. do půlnoci   

Výherce vyhlásíme v úterý 19.4. v komentáři pod Facebookým příspěvkem soutěže.

Budeme moc rádi, když se do Velikonočního závodu rovnou i zapojíte a podělíte se s námi v komentáři také o své startovní číslo. Vybírat můžeš z tratí od 2 do 21 km a zkusit můžeš i speciální zážitkovou trať.

GS Condro®  DIAMANT

Namáháte své klouby? Dopřejte svým kloubům mimořádnou sílu a maximální úlevu! Nenechte se při pohybu omezovat namáhanými klouby a vsaďte na GS Condro® DIAMANT! Obsahuje klinicky ověřenou dávku glukosamin sulfátu v kvalitě CliniQ, unikátní aescin ke správnému zásobení kloubních pouzder, vazů a šlach a vitamin C pro tvorbu pevné kolagenní sítě. Účinnost GS Condro®  byla prokázána klinickou studií Revmatologického ústavu v Praze a potvrzují ji i desítky tisíc spokojených uživatelů. GS Condro®  DIAMANT. Vítězství pro Vaše klouby!