SOUTĚŽ o 5x GS Condro DIAMANT

SOUTĚŽ o 5x GS Condro DIAMANT

Virtuálním rodinným během letos slavíme Mezinárodní den rodiny, který připadá na neděli 15.5. A to je ideální příležitost k tomu, abyste vyhecovali své děti, partnery, sourozence, rodiče nebo kohokoli dalšího z vašich příbuzných ke společnému výběhu či procházce. A protože vás to všechny určitě chytne natolik, že už pak bez sportu nedáte ani ránu, rozhodně se vám bude hodit cena od partnera závodu GS Condro, o kterou teď můžete soutěžit. 

Na našem facebookovém profilu právě probíhá soutěž o 5 velkých balení GS Condro DIAMANT. Pravidla soutěže jsou jako vždy velmi jednoduchá a zapojit se zvládnete za pár sekund. 1 balení GS Condro Diamant vám vystačí na 2 měsíce užívání, a to už na svých kloubech zaručeně poznáte.

PRAVIDLA: Označte facebookový příspěvek k této soutěži jako ‚to se mi líbí‘ a do komentáře nám napište, jestli máte rádi při běhu společnost dalších lidí, nebo radši za sportem vyrážíte sami. 

Soutěž poběží do pondělí 16.5. do půlnoci   

Výherce vyhlásíme v úterý 17.5. v komentáři pod Facebookým příspěvkem soutěže.

Nezapomeňte se do Rodinného závodu rovnou i zapojit. A jestli se vám nikoho z rodiny ke sportování přesvědčit nepodaří, vůbec to nevadí. Klidně vyrazte na trať sami nebo s přáteli. Důležité je hlavně nesedět doma a mít do pondělka nějaké ty naběhané/nachozené kilometry v nohou. Z tratí od 2 do 21 km si určitě vyberete. 

GS Condro®  DIAMANT

Namáháte své klouby? Dopřejte svým kloubům mimořádnou sílu a maximální úlevu! Nenechte se při pohybu omezovat namáhanými klouby a vsaďte na GS Condro® DIAMANT! Obsahuje klinicky ověřenou dávku glukosamin sulfátu v kvalitě CliniQ, unikátní aescin ke správnému zásobení kloubních pouzder, vazů a šlach a vitamin C pro tvorbu pevné kolagenní sítě. Účinnost GS Condro®  byla prokázána klinickou studií Revmatologického ústavu v Praze a potvrzují ji i desítky tisíc spokojených uživatelů. GS Condro®  DIAMANT. Vítězství pro Vaše klouby!