Soutěž o trekové a běžecké hole od LEKI

Ahoj závodníku, po několika prozávoděných týdnech se projekt Letních virtuálních her pomalu chýlí ke konci a před námi je už jen pár posledních soutěžních dní. Každá z pěti disciplín má i svého vlastního partnera, který se je rozhodl podpořit – Běh (Mizuno), Chůze (Leki), Cyklistika (FLR), Plavání a tritalon (Swans) a to mimo jiné i věnováním hodnotných cen do několika soutěží. Před námi je poslední soutěž  a  třeba se štěstí usměje právě i na tebe.

4. soutěž, kterou jsme pro Tebe připravili je o běžecké hole Micro Trail Vario a trekové hole Cressida od značky LEKI.

Pravidla: Označ příspěvek k soutěži na naší facebookové stránce jako ‚to se mi líbí‘ a do komentáře nám napiš, jakých závodů jsi se na Letních virtuálních hrách zúčastnil(a) a jestli bys při některém z nich hole od Leki využil(a) a jak. Výherci budou vylosovaní ze všech odpovědí. Více informací o holích Leki najdeš ZDE.

Soutěž poběží až do pátku 13. srpna 2021 do půlnoci!

 

SLEVA 15% na sportovní vybavení po celou dobu Letních virtuálních her

Po celou dobu Letních Virtuálních Her můžeš využít unikátní SLEVU 15% na veškeré vybavení od partnerských značek Mizuno, Leki, FLR a Swans. Slevový kód LVH15 uplatníš ZDE

 

Do konce Letních virtuálních her zbývá už je pár dní, ale ještě pořád máš šanci na to zapojit se do jedné z pěti sportovních disciplín a získat originální dřevěnou medaili v národních barvách. Budeme moc rádi, pokud se o probíhajícím projektu navíc zmíníš i před svými přáteli a známými. Co ty víš, třeba se ti podaří vzbudit sportovní nadšení i u lidí, kteří pohybu jinak moc neholdují a chybí jim tolik potřebná motivace. Virtuální sportování je fenoménem dnešní doby a umožňuje sportovat a udržet komunity v jednotlivých sportech bez ohledu na to, kolik máš času nebo kde se právě nacházíš. Virtuální je pouze tabulka výsledků, vše ostatní je reálné a je jen na tobě, jaké výzvy se rozhodneš překonat.

 

Podrobnosti o holích Leki Cressida:

Soutěží sei o jedny Hůlky Leki Cressida, které jsou skvělými pomocníky do terénu, které by měla mít každá žena, která si občas není při chůzi stoprocentně jistá. Hole vás podrží zejména při prudkém stoupání, aby vám s přehledem stačily síly na další cestu. Hole jsou lehké a díky barevné kombinaci White/Light Anthracie/Lime nejsou jen praktickou záležitostí, ale i pěkným doplňkem.

Parametry:

  • Délka: 90 – 125 cm
  • Hmotnost: 220 g
  • Materiál: Hliník (HTS 6.5)
  • Ø 16 / 14 / 12 mm

Další fotky a podrobnosti nalezneš zde

 

Podrobnosti o holích Leki Micro Trail Vario:

Soutěží sei o jedny hole na trailový běh Leki Micro Trail Vario, které jsou tím nejlepším vybavením pro aktivní trailové běžce, kteří překonávají své hranice. Jejich praktičnost ocení také začátečníci, kteří si potrpí na karbonové lehkosti.

Parametry:

  • Hole na trailový běh Leki Micro Trail Vario 100 – 130 cm
  • Hole jsou mimo jiné vybaveny poutkem z prodyšné síťoviny, která umožňuje maximální volnost pohybu v zápěstí.
  • Prodloužený korkový úchop společně se zakončujícím hrotem zajistí pohodlí i při strmých výstupech.
  • Hůl se skládá ze 4 částí a o její složení na pouhých 37cm se postará speciální tlačítko.

Další fotky a podrobnosti nalezneš zde