SOUTĚŽ: Vyhrajte startovné na Světový pohár

Už jste někdy závodili na stejné trati jako mistr světa, olympijská vítězka nebo mistryně Evropy? A navíc na kolonádě nádherného lázeňského města? Teď to můžete zažít! Soutěžíme o startovné na závod CITY TRIATHLON Karlovy Vary!

Zářivé hvězdy českého i světového triatlonu míří do Karlových Varů, aby tu v neděli 2. září bojovaly o body do Světového poháru! Na startovní listině CITY TRIATHLONU Karlovy Vary najdete například olympijskou vítězku.

O den dřív se uskuteční závod Age Groups, který je otevřený i amatérským sportovcům. Zažijete při něm pocity i zázemí, jaké budou mít o den později profesionálové v závodě Světového poháru. Čeká vás 700 m plavání, 20 km cyklistiky a 5 km běhu. A ještě jedna motivace: dva vylosovaní účastníci získají exkluzivní zážitek, protože se proletí akrobatickým letadlem s pilotem Red Bull Air Race Petrem Kopfsteinem, který je patronem závodu!

Do Varů se vyplatí přijet na víkend s celou rodinou. Součástí nabitého programu je také páteční City Night Run – večerní běžecký závod pro veřejnost na tříkilometrové trati. Jeho součástí budou i efektně nasvícená stanoviště. Výtěžek z akce pak pořadatelé předají instituci KONTAKT bB – Plavecké akademii bez bariér. S dětmi si můžete užít také jejich sobotní závod GEIS Baby Duathlon. Odpoledne pak absolvujete svůj závod Age Groups a v neděli budete fandit při světovém poháru!

Soutěžíme o jedno startovné. Chcete ho získat? Výherce vylosujeme z účastníků, kteří splní tyto dvě podmínky:

  1. Dejte lajk oficiální Facebook stránce Světového poháru, aby vám neutekla žádná novinka z této jedinečné akce! – stránka je zde.
  2. Do komentářů pod soutěžní příspěvek napište, jaký sportovní cíl máte pro zbytek této sezony. A dejte příspěvku lajk (uveřejněn od 8.8. v 18:30)

Soutěžit můžete do soboty 11. srpna včetně.