Spartan v Kutné Hoře je úvodním závodem Metaxtren OCR poháru. Na co se těšit?

Spartan v Kutné Hoře je úvodním závodem Metaxtren OCR poháru. Na co se těšit?

Kromě toho, že se závod odehraje v historických uličkách Kutné Hory se stovkami fandících diváků okolo trati,  vás  tentokrát čekají dva závody ve dvou dnech. Na rozehřátí si v sobotu můžete dát kratší 5km SPRINT, ve kterém půjde o důležité body do Spartan CEU (středoevropské) série. Kutnohorský Sprint je druhým závodem v pořadí této série.

V neděli na vás čeká obtížnost SUPER, závod na 13km distanci s nejméně 25 překážkami. Letošní novinka v této lokalitě a druhý víkendový závod. Ten vám ukáže mnohem více ze zdejších zákoutí. Jestli se v sobotu budou rozdávat body do CEU série, tak v neděli se rozehrají karty Metaxtren OCR poháru. A na startu se sejde nebývale vysoká konkurence špičkových českých a slovenských závodníků. Tohle je rozhodně jedno z lákadel celého víkendu, protože si troufáme říci, že na českém území ještě nikdy nebylo startovní pole tak našlapané. Například pro Tomáše Tvrdíka jde o závod v domácím prostředí a bude stát na startu obou závodů.

Zdejší kulisy jsou samy o sobě krásné, a když k tomu přičtete přes 7000 závodníků a další tisíce fanoušků okolo, tak je to akce, kterou určitě stojí za to vidět. Trasa závodů provede závodníky nejen centrem města, ale i okolní přírodou. Zakusí vodu i nějaký ten kopeček. O zajímavá místa rozhodně nebude nouze.

Přijďte se podívat s námi! Kdo si vyběhá první body do poháru a kdo se po úvodním klání ujme vedení.  SPARTAN SPRINT & SUPER v Kutné Hoře se na vás těší!

Kompletní organizační informace a důležité odkazy najdete na našich stránkách.