Startuje nový seriál běžeckých závodů: Agrofert Run

Startuje nový seriál běžeckých závodů: Agrofert Run

Po bance ZUNO se pustila do běhání také další velká společnost – Agrofert. Ten připravil stejnojmenný seriál čtyř závodů, které se uskuteční v Pardubicích, Valašském Meziříčí, Lovosicích a Přerově.

Agrofert Run se zaměří na desetikilometrové závody, kromě nich ale bude v rámci svých běhů pořádat i doprovodné akce pro rodinu. Jednotlivé závody se uskuteční pod hlavičkami chemických společností Synthesia, DEZA, Lovochemie a Precheza, v jejichž průmyslových areálech povedou tratě. Výjimkou budou Pardubice, kde se poběží cross country na dostihovém závodišti.

Startovné činí symbolických 100 Kč. Za tuto cenu dostanete startovní batoh obsahující mj. běžecké triko Mizuno, občerstvení či pamětní medaili. „Symbolické startovné je jen u běhu na 10 kilometrů, ostatní trasy i účast na celé sportovní akci jsou zdarma. Výtěžek ze startovného poputuje prostřednictvím Nadace Agrofert na podporu lokálních mateřských škol či sportovních organizací,“ dodává Kateřina Kuchařová, ředitelka divize komunikace společnosti Agrofert, která je hlavním organizátorem seriálu.

KDY A KDE?

» neděle 10. 5. – Synthesia Rodinný den & Dostihová cross country
Pardubice – dostihové závodiště AGROFERT Park
» sobota 30. 5. – DEZA Desítka okolo komína
Valašské Meziříčí – areál chemičky DEZA
» sobota 27. 6. – Lovochemie Rodinný den & Desítka okolo komína
Lovosice, Lesopark Osmička
» sobota 19. 9. – Precheza Desítka okolo komína
Přerov – areál chemičky Precheza

PROGRAM

» soutěžní závod na 10 km
» rodinný běh 2 km
» dětské běhy 200 – 1000 m
» rodinná bojovka s cenami pro každého
» exkurze do chemiček
» hasičské show

REGISTRACE DO ZÁVODŮ: www.agrofertrun.cz/registrace