Úspěšný rok týmu Salomon/Suunto

Tým Salomon/Suunto může slavit velké úspěchy dosažené v roce 2014. Ambasadoři se společně setkali s manažery společnosti AMER SPORTS u příležitosti konání 81. ročníku legendárního běžeckého závodu Velká Kunratická.

V rámci společného oběda hned po skončení závodu pak měli možnost se vzájemně podělit o úspěchy ve sportu i businessu v pomalu končícím roce 2014 a probrat společné cíle pro příští sezónu. Samotná Velká kunratická byla pro závodní tým Salomon/Suunto třešničkou na dortu a skvělým zakončením letošní sezóny. Ambasadoři Schorná, Gregorová, Zahálková a Krupička obsadili stupně vítězů, Pavla Schorná si dokonce odváží nový traťový rekord v ženách přes Hrádek. (více v přehledu největších úspěchů).

Tímto našim závodníkům gratulujeme k letošním umístěním a úspěchům. Některé naše vytrvalce jako např. Honzu Zemaníka čeká ještě v závěru sezony několik závodů, jako např Pražská stovka, apod. Tomáš Petreček hájí v těchto dnech barvy české republiky na mistrovství světa v Adventure Race v Ekvádoru. Držíme palce. Zároveň je nám ctí představit nové posily týmu Dominika Sádla, mistra Evropy v běhu do vrchu, a mezinárodně zkušenou úspěšnou triatlonistku Helenu Erbenovou.

Děkujeme všem našim ambasadorům za vynikající reprezentaci Salomon/Suunto týmu a přejeme hodně sportovních i osobních úspěchů v sezóně 2015.