Valentýnský virtuální běh probíhá od 9.-14.2.

Oslav s námi lásku k běhu a zapoj se do Valentýnského virtuálního závodu, který proběhne v termínu 9.-14.2. Je běh tvoje srdcovka? Nebo dáváš radši přednost chůzi? Vyber si jednu z tematických tratí v rozmezí od 2 do 21 km, nebo se pusť do Maratonské štafety a rozdělte si 42 kilometrů se svým partnerem. Samozřejmě myslíme i na děti, pro které jsme připravili tradiční tratě na 500 a 1000 metrů a na každého zájemce bude v cíli čekat ve schránce speciální medaile, která má své místo i v rámečku na medaile z naší série Rok v běhu.  

Registraci k závodu nalezneš ZDE

Každá příležitost k oslavě se hodí, obzvlášť pokud můžeš slavit pohybem. A jak jinak taky svátek zamilovaných strávit než aktivitou, kterou máme ze všech nejradši. Ať už je to v tvém případě běh nebo chůze, každý pohyb se počítá a nejdůležitější je nesedět doma. Valentýn je svátek zamilovaných a jednu lásku máme přece všichni společnou – tu k běhu. 

Chceš někoho o Valentýnu obdarovat? Tak to pro tebe máme skvělý tip na místo, kde můžeš pořídit cokoli ze sportovní výbavy. U našeho partnera Top4Running najdeš velkou nabídku od všeho, co k běhání potřebuješ, tak si tam něco vyber 😊

Valentýnský virtuální závod nabízí několik tematických tratí od 2 do 42 km. Vyběhni s Amorem, dej si závod srdcařů nebo se pusť do Romantické desítky. V nabídce je i speciální trať, Maratonská štafeta, kterou si můžeš zaběhnout ve dvojici a celkovou porci 42 si tak rozdělit v libovolném poměru. Můžeš běžet nebo jít, pořádně provětrat kočárek nebo zapojit malé ratolesti v dětských závodech. Tak neváhej, nazuj boty a vyraž na valentýnskou trať.

Startovné a registrace

Startovné je zdarma a můžeš si tak bez jakékoli limitu zaběhnout klidně i více tratí. Na platební bránu tě přesměrujeme pouze v případě, že budeš chtít dostat až domů do schránky dřevěnou účastnickou MEDAILI (případně další doplňky) nebo přispět libovolnou částkou na organizaci závodu. Jinak tě ale účast nic stát nebude, a i tak od nás získáš startovní číslo a po skončení závodů také diplom.

Prosím pomoz nám s propagací závodu

Moc oceníme, pokud nám pomůžeš s propagací tohoto závodu třeba tím, že o něm řekneš i známým, nebo budeš sdílet náš status na facebooku, naši událost, nebo svůj vlastní status s odkazem na tento závod. Věnujeme hodně času tomu, abychom pro vás závody stále vylepšovali a za pomoc s propagací, ti budeme ze srdce vděční.