Velikonoční virtuální běh

Velikonoční virtuální běh

Poběžte s námi Velikonoční virtuální závod, který začne ve čtvrtek 14.4. a potrvá až do Velikonočního pondělí. Využijte prodloužený víkend na plno a zažijte nejoblíbenější z našich výzev na vlastní nohy. Čeká nás už 3. ročník Velikonočního závodu, a kromě klasických distancí od 2 do 21 km můžete běžet/jít i jednu čistě zážitkovou trať. K medaili navíc získáte dárek v hodnotě 85 Kč od partnera závodu GS Condro Diamant.

Registraci k závodu naleznete ZDE

Hody, hody, doprovody, Velikonoce jsou tady! A s nimi také už tradiční Velikonoční běh. Zapište si za uši termín 14.4.-18.4., aby vám ani letos neutekla šance zpestřit si jarní svátek pěkným proběhnutím či procházkou. Tak neberte do zaječích, upečte pořádnou formu, nazujte boty a utíkejte koledovat s námi.

Vybírat si můžete z několika doslova velikonočně laděných tratí. Zasprintujte si na 2 kilometrech nebo si dobře rozvrhněte síly a zdolejte 21 kiláků. V nabídce je i jedna vyloženě zážitková trať, kterou musíte proběhnout s vajíčkem v ruce. Samozřejmě nechybí ani dětské a chodecké tratě či běh s kočárkem.

Doběhnout si můžete také pro originální medaili a zároveň i pro zdravý DÁREK. K zásilce s medailí pro vás přibalíme i malé balení GS Condro Diamant , které potěší kolena každého běžce. Tak buďte o Velikonocích aktivní, dejte se do pohybu a dopřejte si velikonoční kilometrovou nadílku.

Startovné a registrace

Startovné je jako vždy zdarma a placené je pouze tehdy, pokud budete chtít dostat až domů do schránky krásnou, dřevěnou MEDAILI nebo přispět libovolnou částkou na organizaci závodu. Více informací o závodě najdete v odkazu výše.

Prosím pomozte nám s propagací závodu

Moc oceníme, pokud nám jakkoli pomůžete s propagací závodu. Řekněte o něm známým, nebo třeba sdílejte nějaký z našich příspěvků na Facebooku. Čím více běžců se do závodu zapojí, tím větší motivaci bude každý mít ke zdolání výzvy. Věnujeme hodně času tomu, abychom pro vás závody stále vylepšovali a za pomoc s propagací vám budeme ze srdce vděční.