Virtuální běh přírodou

Virtuálním závodem s názvem Běh přírodou, můžete oslavit nejen příchod jara, ale také Mezinárodní den lesů. K medaili navíc získáte dárek v hodnotě 85 Kč od partnera závodu GS Condro Diamant. Ti, co s námi běhají dokonce celý běžecký seriál Rok v běhu budou mít již pátou medaili do sbírky.

Registraci k závodu nalezneš ZDE

Zima je na ústupu, jaro vítej! Dny se pomalu ale jistě prodlužují, příroda se probouzí k životu. Ani my běžci nejsme pozadu a chceme si příchod jara užít na maximum. K této příležitosti vám přinášíme Virtuální běh přírodou, možnost otestovat svou jarní formu a oslavit Mezinárodní den lesů. Tak vyběhněte vstříc teplým a slunným dnům a zpříjemněte si příchod jara s námi. Závod proběhne v termínu 17.-21.3.

Vybírat si můžete z několika tematických tratí. Z distancí od 2 km do 20 km si určitě vybere každý a samozřejmě nechybí i kratší tratě pro děti, chodecké tratě či běh s kočárkem pro maminky a tatínky. 

V rámci závodu  si můžete doběhnout také pro originální medaili a zároveň i pro zdravý DÁREK od partnera závodu. Do zásilek s medaili přibalíme i malé balení GS Condro Diamant, což zaručeně ocení klouby každého běžce. Nestačí vám malé balení? V tom případě nás sledujte na Facebooku, kde bude od čtvrtka 17.3. probíhat SOUTĚŽ o kloubní výživu na 2 měsíce.

Startovné a registrace

Startovné je jako vždy zdarma a placené je pouze tehdy, pokud budete chtít dostat až domů do schránky krásnou, dřevěnou MEDAILI nebo přispět libovolnou částkou na organizaci závodu. Více informací o závodě najdete tady.

Pomoc s propagací závodu

Moc oceníme, pokud nám pomůžete s propagací tohoto závodu třeba tím, že o něm řeknete i známým, nebo budete sdílet náš status na facebooku, naši událost, nebo svůj vlastní status s odkazem na tento závod. Věnujeme hodně času tomu, abychom pro vás závody stále vylepšovali a za pomoc s propagací vám budeme ze srdce vděční.