Virtuální běh přírodou probíhá od 9.-13.3.

Ať už máš raději asfalt nebo pořádný terén, neotálej a přihlas se s námi do výzvy, která oslavuje přírodu a její krásy. Běh přírodou odstartuje od 9.3. do 13.3. Vyber si z přírodně laděných názvů tratí v rozmezí od 2 do 15 kilometrů a získej medaili do rámečku ze série Rok v běhu, která udělá radost nejednomu sportovci. Běžec nebo chodec, mladý nebo starší, na své si přijde každý. Navíc máš možnost vyzkoušet novinku v podobě zážitku při hvězdami oplývající noci a zasportovat si pod otevřenou noční oblohou.

Registraci k závodu nalezneš ZDE

Každá přeskočená větev, každý přebroděný potok tě posouvají dál. Běh přírodou tě zocelí a pomůže ti překonat nástrahy, které si na tebe březnová příroda připravila. Zapoj se s námi a zažij jedinečný pocit z pohybu na čerstvém vzduchu.

Hledáš nové krosovky či karbonové silničky? Nebo je čas na změnu běžeckého outfitu? Koukni k našemu partnerovi Top4Running a určitě si vybereš.

Běh přírodou s sebou přinese tradičně stylové tratě od 2 do 15 kilometrů, ale také jednu novinku, kterou je trať Běh pod hvězdami. Běh pod hvězdami je tratí nezávodní a aktivitu, tak nemusíš měřit. Podmínkou je, že musíš trať absolvovat po tmě. Registruj se a využij této skvělé možnosti, jak si užít kombinace zdravého pohybu a výhledu na krásnou noc plnou hvězd. Do soutěže se mohou zapojit také chodci nebo děti a odměnou bude medaile s přírodním motivem.

Uživatelské účty a mobilní aplikace

Možná ještě nevíš, že máš na webu možnost vytvořit si uživatelský účet a stáhnout si mobilní aplikaci Virtuální Výzvy. Díky těmto vychytávkám se můžeš do závodu přihlašovat jedním kliknutím a nejen, že se tak vyhneš opakovanému vyplňování stále stejných údajů, ale získáš i další výhody. Více informací najdeš na našem webu. 

Startovné a registrace

Startovné je zdarma a můžeš si tak bez jakékoli limitu zaběhnout klidně i více tratí. Na platební bránu tě přesměrujeme pouze v případě, že budeš chtít dostat až domů do schránky dřevěnou účastnickou MEDAILI (případně další doplňky) nebo přispět libovolnou částkou na organizaci závodu. Jinak tě ale účast nic stát nebude, a i tak od nás získáš startovní číslo a po skončení závodů také diplom.

Prosím pomoz nám s propagací závodu

Moc oceníme, pokud nám pomůžeš s propagací tohoto závodu třeba tím, že o něm řekneš i známým, nebo budeš sdílet náš status na facebooku, naši událost, nebo svůj vlastní status s odkazem na tento závod. Věnujeme hodně času tomu, abychom pro vás závody stále vylepšovali a za pomoc s propagací, ti budeme ze srdce vděční.