Virtuální běh srdce odstartuje další Rok v běhu

Zapoj se do 1. virtuálního závodu nové běžecké sezóny – Běhu srdce, který proběhne v termínu od 1.-5.9. a odstartuj tak s námi 3. ročník běžecké série Rok v běhu. Opět budeš moct závodit odkudkoli a přitom začít zbrusu novou sbírku medailí a postupně si tak zaplnit třeba i celý rámeček. Ať už chceš běžet nebo jít, vyber si z tratí od 2 do 21 km a vyraž preventivně bojovat proti srdečním onemocněním. 

Registraci k závodu nalezneš ZDE

Čtvrtek 1.9. bude dnem začátků. Nejen že začíná nový školní rok a všichni školáci se zas po prázdninách posadí do lavic, začne ale také 3. ročník běžeckého seriálu Rok v běhu, při kterém se sedět rozhodně nebude. Seriál odstartujeme Během srdce, který pořádáme tematicky ke světovému dni srdce. Ten se slaví koncem září a už tradičně se snaží šířit tak osvětu o srdečních chorobách, se kterými potýká stále více lidí. Jak určitě víš, běhání je v tomto směru dobrou prevenci, tak nazuj boty a pojď do toho s námi. 

Potřebuješ si doplnit svou sportovní výbavu? Koukni na web našeho partnera Top4Running a vyber si třeba nové běžecké boty. Sám(a) moc dobře víš, že těch nikdy není dost.

Jít či běžet?

Toť otázka, kterou necháme zcela na tobě. Z nabídky tratí si vyberou oba tábory a medaile bude čekat na každého, kdo bude chtít začít kompletovat novou sbírku medailí ať už do rámečku, nebo samostatně. Medaile do rámečku sbíráme už třetím rokem a máme vyzkoušené, že je nejen skvělou památkou na celoroční úsilí, ale hlavně neustálou motivací k tomu nepolevit v pohybu až do dalšího léta. Pokud už teď víš, že se ti nechodí termíny všech dalších závodů, nemusíš se bát, že by ti v rámečku zůstalo prázdné místo. Každý závod si budeš moct nahradit při speciálních závodech, tzv. Žolících.


Medaile

Není třeba se umístit na stupních vítězů, abys mohl(a) mít radost ze získané medaile. Medaile je odměnou za to, že jsi splnil(a) výzvu dle svých vlastních možností, které má ale každý někde jinde. Možná je pro tebe cílem závod vyhrát, ale taky to může být výzvu dokončit v určitém čase, nebo ji jen dotáhnout do konce. Ať je to jakkoli, když dáš do svého závodu všechno, medaile ti bude tvůj úspěch připomínat, kdykoli se na ni podíváš.

Uživatelské účty a mobilní aplikace

Možná ještě nevíš, že máš na webu možnost vytvořit si uživatelský účet a stáhnout si mobilní aplikaci Virtuální Výzvy. Díky těmto vychytávkám se můžeš do závodu přihlašovat jedním kliknutím a nejen, že se tak vyhneš opakovanému vyplňování stále stejných údajů, ale získáš i další výhody. Více informací najdeš na našem webu. 

Startovné a registrace

Startovné je zdarma a můžeš si tak bez jakékoli limitu zaběhnout klidně i více tratí. Na platební bránu tě přesměrujeme pouze v případě, že budeš chtít dostat až domů do schránky dřevěnou účastnickou MEDAILI (případně další doplňky) nebo přispět libovolnou částkou na organizaci závodu. Jinak tě ale účast nic stát nebude, a i tak od nás získáš startovní číslo a po skončení závodů také diplom.

Prosím pomoz nám s propagací závodu

Moc oceníme, pokud nám pomůžeš s propagací tohoto závodu třeba tím, že o něm řekneš i známým, nebo budeš sdílet náš status na facebooku, naši událost, nebo svůj vlastní status s odkazem na tento závod. Věnujeme hodně času tomu, abychom pro vás závody stále vylepšovali a za pomoc s propagací, ti budeme ze srdce vděční.