Virtuální běh země – oslav světové dny během a získej medaili

Chybí ti pohyb na čerstvém vzduchu? Potřebuješ motivovat? Tak neotálej a pojď se s námi zapojit do předposledního virtuálního závodu seriálu Rok v běhu. Běh země se bude konat 1. – 5.6. Proběhnou při něm hned dva, pro běžce, významné dny, takže zbystři dvojnásob. Soutežit budeš také moct o diplom a dřevěnou medaili do sbírky.

Registraci k závodu nalezneš ZDE

Běh země bude oslavovat nejprve Světový den běhu, který připadá na datum 3.6. Druhým významným dnem je Světový den životního prostředí 5.6. Nenech si ujít tyto dva dny a oslav je stejně jako my-pohybem v přírodě. Nasbírej tak co nejvíce vitamínu D ze sluníčka a vylepši tvou kondičku. Na výběr máš z tematických tratí od 1,6 do 21 kilometrů. Registrovat se můžeš již nyní. Soutěže se mohou zúčastnit jak běžci, tak chodci, děti či kočárkáři. Na konci výzvy tě pak může čekat originální dřevěná medaile a nezapomenutelný pocit z dobře odvedené sportovní dřiny.

Chceš mít na Běh země ten správný style? Hledáš nové běžecké boty? Koukni SEM , a vyber si podle tvého gusta. S novou běžeckou výbavou se budou naběhané kilometry překonávat jako nikdy před tím.

Startovné a registrace

Startovné je zdarma a můžeš si tak bez jakékoli limitu zaběhnout klidně i více tratí. Na platební bránu tě přesměrujeme pouze v případě, že budeš chtít dostat až domů do schránky dřevěnou účastnickou MEDAILI (případně další doplňky) nebo přispět libovolnou částkou na organizaci závodu. Jinak tě ale účast nic stát nebude, a i tak od nás získáš startovní číslo a po skončení závodů také diplom.

Uživatelské účty a mobilní aplikace

Možná ještě nevíš, že máš na webu možnost vytvořit si uživatelský účet a stáhnout si mobilní aplikaci Virtuální Výzvy. Díky těmto vychytávkám se můžeš do závodu přihlašovat jedním kliknutím a nejen, že se tak vyhneš opakovanému vyplňování stále stejných údajů, ale získáš i další výhody. Více informací najdeš na našem webu.

Prosím pomoz nám s propagací závodu

Moc oceníme, pokud nám pomůžeš s propagací tohoto závodu třeba tím, že o něm řekneš i známým, nebo budeš sdílet náš status na facebooku, naši událost, nebo svůj vlastní status s odkazem na tento závod. Věnujeme hodně času tomu, abychom pro vás závody stále vylepšovali a za pomoc s propagací, ti budeme ze srdce vděční.