VIRTUÁLNÍ VALENTÝNSKÝ BĚH

VIRTUÁLNÍ VALENTÝNSKÝ BĚH

Ať už budete trávit únorové dny sami, nebo budete mít společnost, zbystřete! Běh je srdcovka každého běžce a ani v únoru nemůžete přijít o náš virtuální závod, který proběhne v termínu 10.-14.2. Další díl našeho virtuálního seriálu Rok v běhu je tady. Překvapte svou drahou polovičku, vyběhněte společně oslavit svátek zamilovaných, anebo naopak oslavte svou lásku k běhu nějakým zajímavým sólo během. K medaili navíc získáte dárek v hodnotě 85 Kč od partnera závodu GS Condro a v průběhu závodu se budete mít šanci zapojit i do soutěže o 5 ks balení GS Condro Diamant.

Registraci k závodu naleznete ZDE.

Každá příležitost k oslavě se hodí, obzvlášť pokud můžete slavit pohybem. A jak jinak taky svátek zamilovaných strávit než aktivitou, kterou máme ze všech nejradši. Ať už je to ve vašem případě běh nebo chůze, každý pohyb se počítá a nejdůležitější je nesedět doma. Valentýn je svátek zamilovaných a jednu lásku máme přece všichni společnou – tu ke sportu 😊

Vybírat si můžete z několika tematických tratí od 5 do 21 km. Zamilujte se do chůze, dostaňte nohy do oblak, vyběhněte s Amorem, nebo se vrhněte na srdcovou záležitost každého pořádného vytrvalce – 21 kiláčků. Můžete běžet nebo jít, pořádně provětrat kočárek nebo zapojit malé ratolesti v dětských závodech. Tak neváhejte, nazujte boty a vyražte na valentýnskou trať. 

Valentýnský běh je pro všechny běžce, kteří mají srdce na správném místě a doběhnout si můžete i pro originální medaili a zároveň také pro zdravý DÁREK. Každý závodník získá k medaili i malé balení GS Condro Diamant v hodnotě 85,-kč. Ve čtvrtek 10.2. navíc na našem Facebookovém profilu odstartujeme soutěž o 5 ks balení GS Condro diamant. Sledujte náš profil a brzy se dozvíte víc.

Startovné a registrace

Startovné je jako vždy zdarma a placené je pouze tehdy, pokud budete chtít dostat až domů do schránky krásnou, dřevěnou MEDAILI nebo přispět libovolnou částkou na organizaci závodu. Více informací o závodě najdete v odkazu výše.

Prosím pomozte nám s propagací závodu

Věnujeme hodně času tomu, abychom pro vás závody stále vylepšovali, a aby byly uživatelsky co nejlepší. Pokud se vám líbí, moc oceníme, pokud nám pomůžete s propagací tohoto závodu třeba tím, že o něm řeknete i známým, nebo budete sdílet náš status na facebooku, naši událost, nebo váš vlastní status s odkazem na tento závod. Budeme vám ze srdce vděční.