Vokolo priglu 2021 netradičně ve formě týdenního běžeckého závodu

Oblíbené běžecké klání kolem Brněnské přehrady se letos uskuteční v minimalistickém formátu. Pořadatelé s ohledem na složité plánování a ekonomickou situaci nyní organizuji VOKOLO PRIGLU v týdenním režimu. Závodníci si mohou 14,1 km dlouhou trať oběhnout individuálně od 7. – 13.10.2021.

Běžci se on-line přihlásí na stránkách Virtuální Vokolo Priglu (virtualnibehy.cz). Sami si individuálně závod zaběhnou v daném týdnu. Absolvují vyznačenou závodní trať a zaznamenaný výsledek nahrají on-line do výsledkové listiny.

Startovné je dobrovolné ve prospěch neziskové organizace Centra Anabell, která se zabývá pomoci osobám s poruchami příjmu potravy a jejich blízkým, nebo úplně zdarma. Každý účastník bude zároveň losován po závodě v bohaté tombole partnerů závodů. Hodnotné ceny dodali TRIEXPERT (15 tis. Kč), MIZUNO (10 tis. Kč), 2XU (10 tis. Kč), ENERVIT (5tis. Kč), Penzion Kozí horka (5 tis. Kč) a další.

V rámci týdenního závodu v tradiční závodní den – druhou říjnovou sobotu 9.10.2021 jsou pro běžce připraveny tradiční služby. Občerstvovací stanice, osm vodičů na výsledné časy od 55 minut do 1,5 hod, záchranná služby, mobilní toalety apod.

Závod je určen pro širokou veřejnost. Amatéry, hobíky, ale i výkonnostní běžce. Ty bychom ve spolupráci s partnerem závodu Městskou části Brno – Bystrc rádi motivovali finančními odměnami v celkové výši 12.000,-Kč.

Těšíme se na příští rok, kdy budeme organizovat VOKOLO PRIGLU v tradičním duchu hromadného běžeckého závodu pro minimálně 1.900 již přihlášených běžců….

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš Tým Vokolo priglu