Vokolo priglu startuje!

Vážení běžci,

přinášíme Vám zprávy o Běžeckém závodu kolem Brněnské přehrady „Vokolo priglu 2021“.
Letos připravíme Vokolo priglu pouze v udržovacím formátu virtuálních závodů. Stručné ohlédnutí za rokem minulým, zhodnocení aktuální situace a naše současné možnosti najdete v novince ZDE.

Poěžíme dva virtuální závody v červnu a říjnu 2021 na reálné značené závodní trati kolem Brněnské přehrady (14,1 km). Máte možnost porovnat se s ostatními, ale hlavně sami se sebou. Překonáte svůj vlastní dosažený výkon? Bližší informace ZDE.

V – virtuální – můžete závodit KDYKOLI daný týden na naší závodní trase
R – reálný – závodí se na naší  obvyklé ZNAČENÉ trati
Vokolo priglu 2021 – dva běžecké ZÁVODY v červnu a říjnu 2021

První závod začíná od čtvrtka 24.6.2021, a máte možnost běžet celý týden až do středy 30.6.2021.

Startovné uhrazené v roce 2020 všem automaticky převádíme na rok 2022. Jelikož tento krok však nebyl avizován v propozicích a pravidlech závodu Vokolo priglu 2020, všem, kdo o to požádají, startovné v uhrazené výši samozřejmě vrátíme. Pro vrácení startovného kontaktujte prosím ředitele závodu Petra Božka na e-mail petr.bozek@vokolopriglu.cz.

Nicméně, pokud je to pro Vás jen trochu možné, budeme rádi, když nám zachováte přízeň a o zpětnou platbu nás nepožádáte. Vaše předplatné využijeme pro automatickou registraci na příští 11. ročník Vokolo priglu 2022. Pomůžete nám zachovat tradici našeho závodu a usnadníte naši činnost v nelehké době.

Všichni ti, kteří si při přihlášení na Vokolo priglu 2020 objednali účastnické tričko a dosud nevyužili možnost zaslání poštovní přepravou, si budou moci trička vyzvednout v říjnu 2021. A to při příležitosti druhého virtuálního závodu VR Vokolo priglu od 7.-13.10.2021. Bližší informace s předstihem přineseme. Aktuálně bohužel nemáme z kapacitních a finančních důvodů jinou možnost, jak situaci dříve vyřešit. Děkujeme za pochopení.