Valentýnský běh aneb Vyznejte svou lásku k běhu

Loňského Valentýnského běhu se ve Stromovce zúčastnilo přes 500 běžců, a tak není překvapením, že se RunCzech rozhodl uspořádat běh také letos. Konat se bude v sobotu 14. února od 11 hodin v pražské Stromovce.

Registrace jsou již otevřené a počet přihlášených napovídá, že i letos bude Stromovka plná valentýnských běžců. Samozřejmě se ale nejedná o akci pouze pro zamilované páry. Jde především o lásku k běhu a tu můžete sdílet i s kamarády, známými nebo rodinou. „Přijít můžete v páru nebo single. Nezadaní mohou využít naši běžeckou seznamku Spoluběžci, takže ani oni ve finále nemusí být ve Stromovce sami,“ doporučuje Václav Skřivánek, který se v 11 hodin na Výstavišti opět ujme úlohy startéra.

Aby se všichni mohli pohodlně přihlásit a připravit na běh, otevřou se brány Running Mallu již v devět ráno. Navíc si tu můžete dát Valentýnské menu – ke dvěma kávám a muffinu dostanete funkční běžecké tričko adidas. Kromě brunche si můžete pořídit i snímek před stěnou zamilovaných.

V růžovém dresu
Ke svatému Valentýnu patří symbol srdce a červená s růžovou. „Přijďte proto oblečeni v těchto barvách a rozsviťte zimní Stromovku!“ vyzývají pořadatelé. Takto vybarvený had se natáhne na pětikilometrovém okruhu Stromovkou, kam se běžecký dav začne stěhovat okolo půl jedenácté.

Registrace je zdarma, zájemci však mohou přispět na dobrou věc prostřednictvím dobrovolného startovného. Celý výtěžek z něho poputuje na konto Klubu nemocných cystickou fibrózou Slané děti. V prodejně adidas running – Prague Marathon Store si pro změnu můžete v tento den nakoupit běžeckou výbavu s lákavou 30% slevou. Zejména dámy ocení informaci, že i tady je k mání spousta růžových věcí…

Kdo si pořídí na svatého Valentýna členství v PIM Běžeckém klubu, odnese si dárek v podobě čelovky, která se je nezbytnou zimní výbavou každého běžce.

Více informací a registrace na www.runningmall.cz.