We Run Prague se letos neuskuteční

Jeden z nejpopulárnějších českých závodů se letos konat nebude. Značka Nike připravuje jako náhradu běžecké akce jiného typu.

Závod We Run Prague se pravidelně konal koncem letních prázdnin, kdy na sebe poutal velkou pozornost.  V loňském roce se jeho čtvrtého ročníku zúčastnilo 8 388 běžců, díky čemuž se stal suverénně nejmasovějším českým samostatným závodem (bez započtení seriálových běhů).

Oficiální prohlášení organizátorů:

Od roku 2011, kdy byl We Run Prague zahájen, se stal jedním z nejúspěšnějších a nejpopulárnějších závodů v České republice. Společnost Nike je velmi hrdá, že se jí podařilo přinést tyto strhující osobní zážitky tisícům účastníků závodu, stejně tak jako uvést mobilní aplikaci zaznamenávající běžecké výkony. Je hrdá na každého běžce, který s We Run Prague začal trénovat a dosahovat svých cílů. Běháním žilo celé město.

Po mnoha skvělých letech se společnost Nike začíná zaměřovat i na další zajímavé příležitosti pro české běžce. Nově uvedené tréninky skupiny Nike+ Run Club spojují běžce, kteří chtějí běhat ve skupině a zlepšovat se spolu s ostatními. K propojení jim poslouží mobilní aplikace Nike+ Running.

Nově zavedené tréninky velice populárního Nike+ Run Clubu zdarma nabízí hodiny běhu, které startují z N+TC Studia na Vltavě (na základě dodatečné žádosti organizátorů bylo místo opraveno)Jejich cílem je inspirovat členy běžecké komunity k lepšímu, rychlejšímu a zábavnějšímu běhu. K tomu jim pomáhají trenéři Nike+ Run Clubu. Tréninky spojují to nejlepší z mobilních aplikací Nike+ Running a Nike+ Training Club, tedy živé zážitky a profesionální koučink pro zlepšení výkonnosti každého běžce.

Foto: We Run Prague