Začal Virtuální Run for Movember. Běž na podporu prevence rakoviny.

Běhej a pomáhej. Celý listopad můžeš běhat/chodit v rámci každoroční a celosvětové osvětové akce Movember, která upozorňuje na podceňovanou problematiku rakoviny varlat, prostaty a duševního zdraví mužů. Vyber si některou ze závodních tratí, udělej něco pro sebe a současně podpoř dobrou věc. Závodí se nejen v běhu, ale i v chůzi a veškerý výtěžek ze startovného půjde na podporu Nadačního fondu Muži proti rakovině. Za svůj výkon se navíc můžeš odměnit i originální medailí, která ti přijde po závodě přímo do schránky nebo si objednat speciální ponožky SOKINO z limitované edice.  

Registraci k závodu nalezneš ZDE

Asi už jsi někdy slyšel(a) o Movemberu, osvětové akci, při které si muži po celém světě nechávají v průběhu listopadu narůst knír, aby zvýšili povědomí o rakovině varlat, prostaty a dalších mužských onemocněních. Letos můžeš tuto akci už potřetí podpořit svou účastí v charitativním virtuálním závodě Run for Movember, který probíhá v termínu 1.-30.11. Veškerý výtěžek ze startovného pomůže šířit potřebnou osvětu v této oblasti. Spoj příjemné s užitečným, zapoj se do závodu v běhu či chůzi a podpoř dobrou věc.

Hodily by se ti nové běžecké boty? U našeho partnera Top4Running si určitě vybereš. 

Vyber si běžeckou trať 3,5 km, 7 km nebo 14 km, případně se zapoj do jednoho ze závodů v chůzi na tratích 10 či 20 km. Nezáleží na tom odkud jsi a kolik máš času, protože to, kde a kdy svůj závod odstartuješ, je jen na tobě, trasu si navíc můžeš naplánovat kdekoli se ti to hodí. Jediné, co musíš udělat, je přihlásit se do závodu, změřit si svou aktivitu a zaslat důkaz, že máš splněno. Výtěžek ze startovného pomůže mimo jiné zvýšit povědomí o prevenci zdraví u mužů.

Vyzvi na závod své přátele a kamarády. Utkejte se napůl v reálném i virtuálním světě a zapojte se do celosvětového happeningu.

 

 

Startovné a registrace

Run for Movember je charitativní závod, při kterém se budeš nejen bavit pohybem na čerstvém vzduchu, ale zároveň tak přispěješ na podporu práce v oblasti duševního zdraví a prevence sebevražd, rakoviny prostaty a rakoviny varlat. Minimální výše příspěvku je 100 Kč a veškerý výtěžek ze startovného bude věnován Nadačnímu fondu Muži proti rakovině. K registraci si můžeš objednat i barevnou medaili a ponožky SOKINO ze speciální edice. 

Uživatelské účty a mobilní aplikace

Možná ještě nevíš, že máš na webu virtualnibeh.cz možnost vytvořit si uživatelský účet a stáhnout si mobilní aplikaci Virtuální Výzvy. Díky těmto vychytávkám se můžeš do závodu přihlašovat jedním kliknutím a nejen, že se tak vyhneš opakovanému vyplňování stále stejných údajů, ale získáš i další výhody. Více informací najdeš na našem webu. 

Prosím pomoz nám s propagací závodu

Čím více závodníků, tím více podpory pro Nadační fond muži proti rakovině. Budeme proto moc rádi, pokud nám s propagací tohoto závodu pomůžeš třeba tím, že o něm řekneš i známým, nebo budeš sdílet náš status na facebooku, naši událost, nebo váš vlastní status s odkazem na tento závod. Budeme ti ze srdce vděční.