Začala Adventní virtuální výzva

Začala Adventní virtuální výzva

Dnes jsme odstartovali Adventní virtuální výzvu, která vyvrcholí na poslední adventní nedělí 18.12. Na závodění máš tedy mimořádně dlouhou dobu, a proto tě chceme motivovat nejen k jednomu, ale hned ke čtyřem výběhům. Zkrať si čekání na Ježíška a naděl si předčasně pohyb na čerstvém vzduchu. Čekají tě závody v běhu a chůzi, při kterých výjimečně nebude rozhodovat rychlost, ale vytrvalost. Vyraž vstříc vánoční atmosféře a získej jedinečnou medaili do sbírky. 

Registraci k závodu nalezneš ZDE

Adventní virtuální výzva je výjimečný závod, do kterého se můžeš zapojit po celý advent. Budeš tak mít spoustu času na to vyběhnout nejen jednou, ale ideálně hned čtyřikrát, symbolicky za každou adventní neděli. Délka trasy je jen na tobě, protože v tomto závodě je rychlost vedlejší. Na své si přijdou hlavně vytrvalci a platí, že čím dál doběhneš, tím výš se ve výsledkové listině umístíš. 

Kdy jindy se pustit do dlouhých a pomalých běhů než právě teď. Advent začíná už tuto neděli, a to je ta nejlepší příležitost k tomu nazout boty a vyrazit na trať. Každé zpestření pravidelného tréninku, anebo jen extra dávka motivace k pohybu, se přece vždycky hodí. 

Je dost možné, že už tě brzy čeká běhání ve sněhu, tak si nezapomeň doplnit sportovní výbavu. U našeho partnera Top4Running si určitě vybereš. 

Z nabídky tratí si vybere i ten, kdo více chodí než běhá a medaile bude čekat na každého, kdo je sbírá do rá

mečku, nebo samostatně. Medaile do rámečku sbíráme už třetím rokem a máme vyzkoušené, že je nejen skvělou památkou na celoroční úsilí, ale hlavně neustálou motivací k tomu nepolevit v pohybu až do dalšího léta. 

Medaile

Není třeba se umístit na stupních vítězů, abys mohl(a) mít radost ze získané medaile.

Medaile je odměnou za to, že jsi splnil(a) výzvu dle svých vlastních možností, které má ale každý někde jinde. Možná je pro tebe cílem závod vyhrát, ale taky to může být výzvu dokončit v určitém čase, nebo ji jen dotáhnout do konce. Ať je to jakkoli, když dáš do svého závodu všechno, medaile ti bude tvůj úspěch připomínat, kdykoli se na ni podíváš.

Uživatelské účty a mobilní aplikace

Určitě už víš, že máš na webu možnost vytvořit si uživatelský účet a stáhnout si mobilní aplikaci Virtuální Výzvy. Díky těmto vychytávkám se můžeš do závodu přihlašovat jedním kliknutím a nejen, že se tak vyhneš opakovanému vyplňování stále stejných údajů, ale získáš i další výhody. Jestli svůj účet ještě nemáš, tak ti moc doporučujeme si ho založit, protože tím jenom získáš. Více informací najdeš na našem webu. 

Startovné a registrace

Startovné je zdarma a můžeš si tak bez jakékoli limitu zaběhnout všechny 4 tratě. Na platební bránu tě přesměrujeme pouze v případě, že budeš chtít dostat až domů do schránky dřevěnou účastnickou MEDAILI (případně další doplňky) nebo přispět libovolnou částkou na organizaci závodu. Jinak tě ale účast nic stát nebude, a i tak od nás získáš startovní číslo a po skončení závodů také diplom.

Prosím pomoz nám s propagací závodu

Moc oceníme, pokud nám pomůžeš s propagací tohoto závodu třeba tím, že o něm řekneš i známým, nebo budeš sdílet náš status na facebooku, naši událost, nebo svůj vlastní status s odkazem na tento závod. Věnujeme hodně času tomu, abychom pro vás závody stále vylepšovali a za pomoc s propagací, ti budeme ze srdce vděční.