Soutěž s námi o hodinky Garmin Forerunner 165 Music!

Jedinečná soutěž o nabušené hodinky Garmin Forerunner 165 Music!

Lehké, sportovně všestranné GPS hodinky s vysoce jasným AMOLED displejem, kombinovaným ovládáním plnohodnotnými tlačítky a dotykovým displejem. Nabízejí unikátní kombinaci chytrých, zdravotních a tréninkových funkcí. Pro začínající běžce je k dispozici běžecký trenér Garmin Coach, pokročilí běžci využijí adaptivní tréninkové plány s přípravou na konkrétní závod. Hodinky jsou kompatibilní s iOS a Android chytrými telefony, podpora bezkontaktních plateb Garmin Pay. Vestavěný hudební přehrávač (Spotify, Deezer, Amazon Music). Výdrž až 11 dní v režimu chytrých hodinek.

Cena od 6.990 Kč

Více informací o hodinkách nalezneš zde

Pravidla: Označ příspěvek k soutěži na naší facebookové stránce jako ‚to se mi líbí‘ a do komentáře nám napiš, jakou funkci hodinek Garmin Forerunner 165 Music bys používal/a nejčastěji? 

Soutěž poběží do neděle 30. června 2024 do půlnoci! Losujeme výherce už 1.července na našem facebooku!

! POZOR na Facebooku se někdo vydává za RUN magazine a vyhlašuje výsledky soutěže. Jedná se ale o falešný profil. Poznáte to například tak, že profil nemá žádné nebo jen velmi málo sledujících. Pokud od tohoto profilu dostanete zprávu o tom, že máte někam kliknout, či zadat číslo účtu, tak to za žádných okolností nedělejte a účet prosím nahlašte jako spam. Oficiální výsledky budou zveřejněny až po ukončení soutěže. Děkujime za pochopení.