5 důvodů, proč si přečíst prosincový RUN

I poslední letošní číslo RUNu je již na stáncích, na jehož titulce naleznete nového patrona našeho RUN magazin týmu Petra Soukupa.  Proč byste si ho neměli nechat ujít?

  1. Spousta tipů pro trénink v zimě! V prosincovém čísle naleznete pravidla pro trénink v chladu či doporučení jakou rychlostí v zimě běhat. A ti, kteří se v zimě uchylují spíše k zimnímu spánku než běhu, se dozví, jak nechuť překonat.

 

  1. Strava, Endomondo, TraininPeaks? Aplikací pro zaznamenávání tréninku je tolik, že ani zkušený běžec neví, kam sáhnout. Přinášíme vám přehledný článek o výhodách jednotlivých aplikací a podle čeho vybrat tu správnou.

 

  1. Zaměřili jsme se na ultra. Jak s ultra maratony začít či jak se na ultra správně vybavit, se dočteš v prosincovém čísle RUNu.

 

  1. Petr Soukup je českým amatérským triatlonistou, který letos zaznamenal rekordní čas na havajském Ironmanu. O jeho běžeckém tréninku, havajském závodu a práci fyzioterapeuta si přečteš v rozsáhlém rozhovoru s tímto novým členem našeho RUN magazinu týmu.

 

  1. Vánoce již klepou na dveře. Jak pojmout tyto svátky hojnosti, aby zásadně nezasáhly do našíživotosprávy a běžeckého tréninku?

 

Seznam míst, kde si RUN koupit, najdete zde.

Větší radost nám ale uděláte, když si RUN rovnou předplatíte!