Běž pro dobrou věc při Charitativním virtuálním běhu pro SKV Praha.

Běž pro dobrou věc při Charitativním virtuálním běhu pro SKV Praha.

Běhej a pomáhej! Až do neděle 2.10. máš možnost svým během podpořit lidi s hendikepem účastí v Charitativním virtuálním běhu pro Sportovní klub vozíčkářů Praha. Vyber si některou z tratí od 3 do 33 km, vyběhni kdykoli a kdekoli a přispěj tak na dobrou věc. 100 % ze startovného půjde do neziskové organizace SKV Praha, která lidem s hendikemep pomáhá už přes 30 let vytvářet podmínky pro sportování. Závodí se nejen v běhu, ale také v chůzi a ve speciálních tratích na handbiku. Za svůj výkon se můžeš odměnit i originální medailí, nebo spojeneckým tričkem.   

Registraci k závodu nalezneš ZDE

Zveme tě k 2. ročníku charitativního běhu pro Sportovní klub vozíčkářů Praha, který se uskuteční v termínu 23.9.-2.10. Vyber si trať, kterou zdoláš během či na handbiku, naplánuj si trasu kdekoli se ti to hodí a přispěj tak na podporu lidí, kteří navzdory svému hendikepu žijí pohybem stejně jako ty. Nezáleží na tom odkud jsi a kolik máš času, protože to, kde a kdy svůj závod odstartuješ, je jen na tobě. 

Potřebuješ si doplnit svou sportovní výbavu? Koukni na web našeho partnera Top4Running a vyber si třeba nové běžecké boty. Sám/a moc dobře víš, že těch budeš mít vždycky málo.

Na výběr máš 5 běžeckých tratí a 2 speciální závody pro jezdce na handbiku či vozíku. Délky tratí se pohybují v rozmezí od 3 km do 33 km a jestli ti zrovna není do běhu, můžeš si také zvolit závod v chůzi. 100 % ze startovného jde na dobrou věc a pokud přispěješ alespoň 500 Kč, získáš funkční triko ADIDAS s potiskem Spojenců jako dárek.

Vyzvi na závod své přátele a kamarády. Utkejte se napůl v reálném i virtuálním světě a pomozte tak lidem s hendikepem. 

Charitativní běh pro SKV Praha pořádá na platformě virtualnibeh.cz nezisková organizace Sportovní klub vozíčkářů Praha. Ta už přes 30 let pomáhá lidem s tělesným hendikepem vytvářet vhodné podmínky k pohybu, ať už je to pomoc s osobními asistenty nebo sportovními pomůckami. Vybrané startovné půjde v plné výši na pokrytí právě těchto potřeb.

Startovné a registrace

Minimální výše příspěvku je 100 Kč a celý výtěžek ze startovného bude věnován organizaci SKV Praha. Pokud přispěješ minimálně 500 Kč, získáš funkční triko ADIDAS s potiskem Spojenců jako dárek. K registraci si můžeš také objednat originální účastnickou medaili.

Medaile

Není třeba se umístit na stupních vítězů, abys mohl/a mít radost ze získané medaile. Medaile je odměnou za to, že jsi splnil/a výzvu dle svých vlastních možností, které má ale každý někde jinde. Možná je pro tebe cílem závod vyhrát, ale taky to může být výzvu dokončit v určitém čase, nebo ji jen dotáhnout do konce. Ať je to jakkoli, když dáš do svého závodu všechno, medaile ti bude tvůj úspěch připomínat, kdykoli se na ni podíváš.

Uživatelské účty a mobilní aplikace

Možná ještě nevíš, že máš na webu možnost vytvořit si uživatelský účet a stáhnout si mobilní aplikaci Virtuální Výzvy. Díky těmto vychytávkám se můžeš do závodu přihlašovat jedním kliknutím a nejen, že se tak vyhneš opakovanému vyplňování stále stejných údajů, ale získáš i další výhody. Více informací najdeš na našem webu. 

Prosím pomoz nám s propagací závodu

Moc oceníme, pokud nám pomůžeš s propagací tohoto závodu třeba tím, že o něm řekneš i známým, nebo budeš sdílet náš status na facebooku, naši událost, nebo svůj vlastní status s odkazem na tento závod. Věnujeme hodně času tomu, abychom pro vás závody stále vylepšovali a za pomoc s propagací, ti budeme ze srdce vděční.