Červencový RUN: běžecké čtení na léto

Červencový RUN: běžecké čtení na léto

Než odjedete na dovolenou, zastavte se v trafice – červencové číslo časopisu RUN už je na stáncích. Co si v něm přečtete?

07_2015V tréninkové rubrice se dočtete, jak trénovat přes léto, abyste v září ukázali soupeřům záda. Také jsme se podívali na trénink Emila Zátopka – má smysl napodobovat metody legendárního běžce?

Začátečníci se dozvědí, jestli potřebují získat rychlost a jak by se k ní měli případně propracovat.

K lepším výkonům vám pomůže posilování, tentokrát pro vás máme cviky zaměřené na tělesné jádro a břišní svaly.

V rubrice Prevence jsme se podívali na různá mazadla, které vám zpříjemní masáž nebo uleví od bolesti (máme tipy pro fandy přírody i chemie). Také se dočtete, s čím vám pomohou kineziotejpy.

V exkluzivním rozhovoru jsme vyzpovídali Švýcara Röthlina, bývalého mistra Evropy a bronzového medailistu ze světového šampionátu.

V reportáži se s námi proběhnete po Veké čínské zdi, v jejímž okolí se koná jeden z nejtěžších maratonů na světě, i po Česku, kde se uskutečnil druhý ročník Vltava Runu.

V historickém okénku jsme zavzpomínali na Wilmu Rudolphovou.

Otestovali jsme botky Inov-8 X-Talon 212 a kompresní podkolenky Compressport Full Socks V2.1.

Na 92 stranách toho samozřejmě najdete mnohem víc. Nechybí pohled na světové atletické dění, zajímavosti a příběhy z běžeckého světa, triatlonové okénko, novinky z výbavy a další pravidelné rubriky.