CHARITATIVNÍ VIRTUÁLNÍ BĚH PRO TYGRY

Chcete udělat něco pro sebe a zároveň tak pomoct se záchranou ohrožených zvířat? Zapojte se do charitativního virtuálního závodu pro tygry a běžte pro dobrou věc. 100 % ze startovného půjde na záchranu amurského tygra.

 Registraci k závodu naleznete ZDE

2. ročník charitativního virtuálního běhu pro tygry startuje v pátek 25.2. a veškerý výtěžek ze startovného využije spolek Altaica k tomu, aby mohl i nadále pracovat na záchraně amurského tygra ve volné přírodě. Závodit se bude nejen v běhu, ale i v chůzi, a to až do neděle 6.3.

Startovné a registrace

Za svůj výkon se můžete jako vždy odměnit originální medailí. Minimální výše příspěvku je 100 Kč a 100 % ze startovného využije nezisková organizace Altaica na činnost spojenou se záchranou amurského tygra.

Tygři v ohrožení

Tygr je největší kočkovitá šelma a bohužel patří i k nejohroženějším druhům. Za posledních 100 let poklesla tygří populace o děsivých 95 % a v současnosti čítá jen cca 3 800 jedinců. Některé poddruhy už byly vyhubeny úplně, což mají na svědomí především lidé, kteří tygry loví. Dobročinná organizace Altaica se dlouhodobě snaží tygří populaci zachraňovat a účastí v tomto závodě jí s tím můžete pomoct i vy.

Pomoc s propagací závodu

Čím více závodníků, tím více pomoci pro tygry, a proto budeme moc rádi, když nám jakkoli pomůžete s propagací závodu. O události můžete například říct svým známým a kamarádům nebo sdílet odkaz na závod na sociálním sítích. Budeme ti ze srdce vděčni.