SOUTĚŽ o dvě startovné na Golden Trail National Series

Ahoj běžci! Ve spolupráci s Golden Trail Series jsme si pro vás připravili soutěž o dvě startovné na libovolný závod z národní série. Salomon Baba-Kamzik, Salomon Valašský Hrb, Czech Energy Team Perun Skymarathon a Poludnica Run čekají letos na všechny trailové běžce, kteří se chtějí nominovat na závěrečné velké finále v Jeseníkách. Dva z vás nyní mohou vyhrát startovné na jeden ze závodů!

Pravidla soutěže: Na naší facebookové stránce  označte příspěvek k soutěži ‚To se mi líbí‘ a do komentáře nám napište, který ze závodů byste chtěli běžet a proč.

Dva z vás, co splní obě podmínky, vyhrají startovné na libovolný závod ze série. Soutěž poběží jako vždy do úterní půlnoci 5. 3. 2019.

Sierre-Zinal, Mont Blanc Marathon či Pikes Peak. To jsou závody z úspěšné světové série trailových běhu. Nyní světoznámá GOLDEN TRAIL WORLD SERIES přichází do České republiky s národní GOLDEN TRAIL NATIONAL SERIES. Cílem a snahou Golden Trail World Series je přivést na své závody skutečnou světovou běžeckou špičku a dát příležitost top běžcům poměřit navzájem své kvality. Golden Trail National Series si klade stejný cíl – přilákat nejlepší české a slovenské běžce. Ti nejlepší pak získají pozvánku k účasti ve světové sérii v roce 2020.